• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu IQ Serisi Loader Programı ..

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu IQ Serisi Loader Programı ..

Yumatu IQ Serisi Loader Programı ..
    Eklenen Dosyalar

arkadaşlar selam 1mb baytlara atılacak program için loderi bulamıyorum

Yorum yap

arkdaşlar truman dosya arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

selam ben cumali27_1973 siteye bütün emegi geçen herkese sonzuz teşekkürlerimi sunar saggılar duyarım başarılar dilerim

Yorum yap

Selam arkadaşlar size bi konuda danışmak istiyorum ben şimdi bu benim uyduya gücelleme yapmak istiyorum bazı kanalları çekmiyor veya görmüyor kral tv yok mesela show turk yok mesela bunların hepsini görmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bütün emegi gecen arkadaşlarada çooook teşekkür ediyorum.... Bide loader kullanmasını gösteren arkadaşlarda olursa çok sevinirim rs232 kadloda var sadece yükleme olayı nasıl olcak ve güncel dosyası lazım.. plsssssssss..

Yorum yap

ersin257 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selam arkadaşlar size bi konuda danışmak istiyorum ben şimdi bu benim uyduya gücelleme yapmak istiyorum bazı kanalları çekmiyor veya görmüyor kral tv yok mesela show turk yok mesela bunların hepsini görmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bütün emegi gecen arkadaşlarada çooook teşekkür ediyorum.... Bide loader kullanmasını gösteren arkadaşlarda olursa çok sevinirim rs232 kadloda var sadece yükleme olayı nasıl olcak ve güncel dosyası lazım.. plsssssssss..
            kral türk ve show tv'nin olmaması cihazla ilgili olduğunu sanmıyorum çanakla ilgili bir sorun olabilir
            altta linkteki dosyalarda yazılım yüklemenin tarifi,yazılım ve loader var globo yazılımı thor uydusu kanallarını auto açar ve yazılımın içerisinde kanallar vardır istediğinizi yükleyebilirsiniz
            kolay gelsin
            IQ plusa yüklenmez

http://s1.dosya.tc/yumatuIQyumatuemu.rar.html
            http://s1.dosya.tc/yumatuIQgloba.rar.html
            Şehidimiz Nurlanır
            Gazimiz Onurlanır
            Namusumuz Bayraktır
            Yarimiz Vatandır

Yorum yap

teşekkürler emeğinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...