• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu X Serisi(1mb) Biss OK !!!(18/06/2006)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ellerinize emeğinize sağlık

Yorum yap

bu 1 mb lık cihaza hangi loader ile yazılımı atıyoruz bir arkadaş tarif etsin bizde deneyelim açıyomu açmıyormu

Yorum yap

loader i buldum fakat yazılım yemiyor makina dosyaları masa üstüne aldım sorun çıkmasın diye yine yemedi ne yapmak lazım acaba ?????????

Yorum yap

mawera Nickli Üyeden Alıntı
          selamun aleyküm
          aleykümselam

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşlar bu yazılımı yukleyen var mı dosya yanlış
            senin için bu forum da yanlış galiba :ehehe: her şeye yanlış diyorsun :zzz:

BURRNET Nickli Üyeden Alıntı
            evet denendi arkadaşım
            denemişler kullanıyorlar, demekki sende bi sorun var

Yorum yap

rover28 Nickli Üyeden Alıntı
              loader i buldum fakat yazılım yemiyor makina dosyaları masa üstüne aldım sorun çıkmasın diye yine yemedi ne yapmak lazım acaba ?????????
              birinci sayfada var

Yorum yap

bu x serisinde menüden sistem bilgisi bölümünden yazılımı seçip "pc den cihaza" diye bi bölüm yazmışlar ama yazılım atacağım cihazda böyle bi bölüm konulmamış sadece "cihazdan cihaza" diye bölüm var heralde bu cihaza yazılım atamayacağım

Yorum yap

Arkadaşlar ben yazılımı yükledim ve emuyu açmak içinde 9339 yaptım kanal1 re şifreli ikende baktım açmadı nasıl oluyor ya hayret bir şey okey denmiş.
                  LEBEN ?

Yorum yap

aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı
                    Arkadaşlar ben yazılımı yükledim ve emuyu açmak içinde 9339 yaptım kanal1 re şifreli ikende baktım açmadı nasıl oluyor ya hayret bir şey okey denmiş.
                    seyreden nasıl seyrediyor ? galiba hata yaptınız :iyyy:

Yorum yap

Arkadaşım diğer arkadaşlar nasıl yüklüyorsa bende öğle yükledim yanlış yaptığımı sanmıyorum emu açık ve kanal1ri cihaz açmadı ne iş bende anlamadım umarım birileri bu soruna açıklama yapar zira sadece ben bu sorunu yaşamadım başka yaşayan arkadaşlada sorunlarını yine benim gibi bazı forumlara yazmışlar ilgine teşekkürler.
                      LEBEN ?

Yorum yap

yazılım açmıyor ...
                        (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                        (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                        ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                        (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                        (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Poseidon Nickli Üyeden Alıntı
                          yazılım açmıyor ...
                          yazılım açıyor ben 1 haftadır izliyorum linki yeniledim arkadaşlar yazılımı attıktan sonra cihazda uyarı çıkıyor bu uyarıya ok demeniz lazım sonra kanalları aratın

Yorum yap

Poseidon Nickli Üyeden Alıntı
                            yazılım açmıyor ...
                            Posi yazılımda sorun yok bizat ben test ettim ..

Yorum yap

arkadaşlar nu yazılımı loadere gösterince file wrong ikazı veriyor ben bir satıcı ve forum sahibi olarak birtürlü yapamadım nasıl çalışıyor anlamış değilim...
                              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ne ne biçim bir çelişkidir anlaşılmıyor, biri test ettim diyor, biri ben yükleyemedim diyor, biri hata veriyor diyor, anladıysam zenci olayım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X