• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Milyonların gözü o toplantıda!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Milyonların gözü o toplantıda!

Milyonların gözü o toplantıda!

Milyonların merakla beklediği Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı tarihi geçtiğimiz gün belli oldu. Kritik konuların masada olacağı toplantıda özellikle kısıtlamaların gevşetilmesi ve kademeli olarak normalleşmeye geçiş aşamasına dair yeni gelişmelerin yaşanması beklenirken “Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta başlıyor ve bitiyor?” gibi birçok soru yanıt aramaya başladı. Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı bugün Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleşecek.

Geçtiğimiz gün gelen son dakika haberi ile Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı'nın bu haftaki tarihi belli oldu. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı gibi çok önemli konuların masada olması beklenen toplantı için haftalardır bekleyiş sürüyordu. Bilim Kurulu sonrası geçtiğimiz hafta açıklama yapan Bakan Koca ise kısıtlamaların il bazlı olarak gevşetilebileceği sinyallerini vermişti. Bu noktada milyonlar Kabine Toplantısı ile ilgili olarak "Bu hafta kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta başlıyor ve bitiyor? Şeklindeki sorularına yanıt aramaya başladı.
    KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BİTECEK?
    Kabine Toplantısı gündeminde bugün hafta sonu kısıtlamaları, kafe ve restoranlar gibi birçok konunun yer alması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Bakanlar Kurulu'nun yeni karar alıp almayacağı ise merak konusu haline geldi. Kritik görüşme sonrası Başkan Erdoğan halka sesleniş konuşmasıyla detayları kamuoyuna duyuracak.

KABİNE TOPLANTISI HANGİ GÜN?
    Kabine toplantısı 17 Şubat Çarşamba günü yapılacak.
    GEÇEN HAFTA KABİNE TOPLANTISININ SONUÇLARI
    Geçen hafta eğitim öğretime yönelik Kabine Toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısıtlamalara değindi. Erdoğan, toplantıda yeni tip korona virüs (COVID-19) salgınıyla ilgili değerlendirmeleri ayrıntılı bir şekilde yaptıklarını belirtti.
    Açıklamalarında "Köy okullarında 15 Şubat'ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

Erdoğan, köy okullarının 15 Şubat'ta eğitim öğretimin başlayacağını belirterek, "8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak. Okulların açıldığı köylerde vaka artışı yaşanması halinde eğitim öğretime yeniden ara verilebilecek." dedi.
    "Vaka sayılarındaki iyileşmeye paralel olarak 1 Mart'tan itibaren il bazında eğitim öğretimin kademeli başlaması için çalışmalar yürütülecek. Vakaların belirli sayısının altına düşmesiyle esnafımıza yönelik kısıtlamaların kademeli gevşetilmesi takvimini başlatmayı planlıyoruz" açıklamasında bulundu.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Şu anda 5,5 milyonun üzerinde bir aşılama kampanyasını tamamladık. Bir yandan birinci aşı gruplarının kapsamı genişletilirken, ikinci aşılamaya da başlandı. Asıl önem verdiğimiz yerli aşı geliştirme çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Mart aşılamada çok büyük mesafe kat edeceğimiz ve inşallah oldukça yüksek rakamları göreceğimiz bir ay olacaktır. Bu çerçevede illerimizi dört gruba ayırarak mart ayı ile birlikte kademeli normalleşme sürecini başlatıyoruz. İllerimizi düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak değerlendireceğiz. Restoran, kafe ve kıraathane gibi esnaflarımızı rahatlatacak adımlar önümüzdeki günlerde atılacak.

Gene marta kaldı
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X