• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hazır Kanal (UDB) Yükleme ve Pc'ye Kaydetme İşlemi (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• digiizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PCLink 02 Bu Programı Nereden Bulabiliriz
    PClinkler için buraya....
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23441

digiizmir Nickli Üyeden Alıntı
    Mrb Arkadaşlar Receiverdeki Tv Kanal Listesini Pclinki Kullanarak Nasıl Yedekleyebilirim Pcye?????Tam Anlatımı Naıl Yapmam Gerekiyor Ayrıntılı Anlatırsanız
    Anlatım için buraya bakınız....

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1122

Yorum yap

• Arkadaslar yükleme sırasinda şu hatayı alıyorum, com portlarda sorun yok, diger sunny ve cihazlara rs232 ile çok rahat yazilim atiyorum sadece bunda problem oluyor? Ya da kanal listesini cihaza başka bir şekilde yollama progtamı yok mu? Cihazım Next 2001 ye

Yorum yap

• by_nikah Nickli Üyeden Alıntı
        Arkadaslar yükleme sırasinda şu hatayı alıyorum, com portlarda sorun yok, diger sunny ve cihazlara rs232 ile çok rahat yazilim atiyorum sadece bunda problem oluyor? Ya da kanal listesini cihaza başka bir şekilde yollama progtamı yok mu? Cihazım Next 2001 ye

sn arkadaşım bu konuyu bende sordum fakat yanıt bulamadım
        fmb 705 serisi olan cihazlardan kanal listesini geri alamıyorum
        taki fmb 705 yazılımı çıktığı günden beri ama bazı arkadaşlar listeyi alabiliyorlarki güncel listelerin olduğu bölüme koyuyorlar

Benim karşılaştığım bazı sebepler şöyle
        1-pc'de virus kalıntısı var
        2-sistem dosyalarında hata var
        3-pc'vista işletim kurulu
        4-pc'de işemci ve ana kart uyumsuzluğu var
        5-cor2duo işlemcilerin 8400'den daha yeni olanları bi çok yükleyici loaderi çalıştırmıyor benim bulabildiğim hatalar bunlar
        mevcut loderlerde 98 xp gibi uyumluluk ayarı ile bazı sorunlar gideriliyor
        önceden sattığım yüzlerce fmb yazılımlı cihaz var birçoğu ayarlamam için bana getiriyor bende ondan sıkıntı çekiyorum sorun hallolursa ençok ben sevineceğim.dunkes:

Yorum yap

• rasim28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sn arkadaşım bu konuyu bende sordum fakat yanıt bulamadım
          fmb 705 serisi olan cihazlardan kanal listesini geri alamıyorum
          taki fmb 705 yazılımı çıktığı günden beri ama bazı arkadaşlar listeyi alabiliyorlarki güncel listelerin olduğu bölüme koyuyorlar

Benim karşılaştığım bazı sebepler şöyle
          1-pc'de virus kalıntısı var
          2-sistem dosyalarında hata var
          3-pc'vista işletim kurulu
          4-pc'de işemci ve ana kart uyumsuzluğu var
          5-cor2duo işlemcilerin 8400'den daha yeni olanları bi çok yükleyici loaderi çalıştırmıyor benim bulabildiğim hatalar bunlar
          mevcut loderlerde 98 xp gibi uyumluluk ayarı ile bazı sorunlar gideriliyor
          önceden sattığım yüzlerce fmb yazılımlı cihaz var birçoğu ayarlamam için bana getiriyor bende ondan sıkıntı çekiyorum sorun hallolursa ençok ben sevineceğim.dunkes:
          Bu hata mesajını almamak için öncelikle cihazınızı standbye konumuna alacaksınız ve öyle bağlanmaya çalışacaksınız. Ayrıca PC'de çalışan firewall türü programları da kapatmanız gerekir. Zira bu tür programlar PC'yi korumak için portları kapabiliyor.

Yorum yap

• Çok teşekkürler güzel bir anlatım,

Ama kanal listesini bilgisayarda düzenlemeyi beceremedim.
            Bursa İnegöl Akın ELEKTRONİK

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bu hata mesajını almamak için öncelikle cihazınızı standbye konumuna alacaksınız ve öyle bağlanmaya çalışacaksınız. Ayrıca PC'de çalışan firewall türü programları da kapatmanız gerekir. Zira bu tür programlar PC'yi korumak için portları kapabiliyor.
              cihaz standby da , bilgisayarda firewall gibi yazılımlar yok buna rağmen ERROR Conect STB hatası veriyor .. böyle birşeyle karşılaşıp çözüm bulan varmı ???

Yorum yap

• mr-trojan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Çok Teşekkürler Güzel Bir Anlatım,

Ama Kanal Listesini Bilgisayarda Düzenlemeyi Beceremedim.
                +1

Yorum yap

• TEKNOKA selamlar

next 2000 X CI PLUS a Next2000XCI_Plus_Kanal_140608 bunu yüklemek istedim forumda next bölümünün setting alt baslıgında var bu dosya cıhaz standbye de ıken ve cıhaz acık ken de denedım cekıce bastım com almıyor?

settıng yukleme yapamadım

sence cıhaz da mı sorun var 17 nısan yazılımı var ıcınde ???

Yorum yap

• güncel kanalları yüklemeden önce eski kanalları silmek gerekiyor mu

Yorum yap

• Arkadaşlar merhaba
                      Next 2000 HD cihazım var.
                      Kanal listesini almak yada hazır kanal listesini cihaza atmak için pc link zorunlumudur?
                      Yani usb portu kullanarak dosyayı almak ve yerine yenisini koymak mümkün değilmidir?

Yorum yap

• rccol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar merhaba
                        Next 2000 HD cihazım var.
                        Kanal listesini almak yada hazır kanal listesini cihaza atmak için pc link zorunlumudur?
                        Yani usb portu kullanarak dosyayı almak ve yerine yenisini koymak mümkün değilmidir?
                        Siz, Next 2000 Super HDTV bölümünü araştırın. Burası Next Plus bölümü.

Yorum yap

• internetten indirdiğim filmleri flash diskten receiverde izlemek için yazılım yüklemek zorunlumudur? atıığım filmlerde kanal bilgisi yükleyimmi diye soruyor, evet deyince cihaz kapanıp açılıyor.
                          sonra bi dosya atıyor aşağı ona ok'leyince açmıyor filmi neden olabilir?
                          kullandığım cihaz next-ye 2000fta usb

Yorum yap

• thank you very much
                            -105.5°-100.5°-95°-90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X