• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

5.1 ses hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 5.1 ses hakkında

merhaba ark. bende mutant 4k 51 hd cihaz var üzerinde open atv 6.3 yüklü uydu hdmı ile tv ye bağlı optık kablo ile sony ses sitemine bağlı uydudan harici diskten 5.1 olan filmleri açtığımda hep 2.1 sterio ses alıyorum ancak aynı harddiski ses sistemine bağladığımda ise filmler orj.5.1 ses alıyorum enigma 2 ler 5.1 dts vs desteklemıyormu bunun bir çözümü varmı yada plugin

hasan3542 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba ark. bende mutant 4k 51 hd cihaz var üzerinde open atv 6.3 yüklü uydu hdmı ile tv ye bağlı optık kablo ile sony ses sitemine bağlı uydudan harici diskten 5.1 olan filmleri açtığımda hep 2.1 sterio ses alıyorum ancak aynı harddiski ses sistemine bağladığımda ise filmler orj.5.1 ses alıyorum enigma 2 ler 5.1 dts vs desteklemıyormu bunun bir çözümü varmı yada plugin
    Uzun zamandır E2 kullanmıyorum ama aynı bağlantı yöntemiyle E2 de 5+1 ses sorunsuz almıştım diye hatırlıyorum.

E2 ses ayarlarından düzeltmeniz gerekiyor sanırım...

Yorum yap

Ac3 dovmix ile DTS dovmix kapalı ama yine ayni

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X