• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenPLi 6.0 Vu+ Uno

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

usb yi tak cihazı kapat- aç açılışta ch artı tuşuna bas yüklenir, cihaz kapanır -açılır bukadar

Yorum yap

ahmi11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      usb yi tak cihazı kapat- aç açılışta ch artı tuşuna bas yüklenir, cihaz kapanır -açılır bukadar
      tsk edrım onu bılıyorum ama usb ye atarken ne yapmam lazım yada hangı yolu ızleme lazım kopyala yapıstr yapıyorum ama cıhaz yazlımı gormuyor

Yorum yap

salman003 Nickli Üyeden Alıntı
        tsk edrım onu bılıyorum ama usb ye atarken ne yapmam lazım yada hangı yolu ızleme lazım kopyala yapıstr yapıyorum ama cıhaz yazlımı gormuyor
        zip/rar dan çıkardığın "vuplus" klasörünü önceden Pc de Fat:32 olarak formatladığın usb diske yükle.Cihazını arkadaki power tuşundan kapat.Sonra içinde vuplus yüklü flash diskini öndeki kapağı açarak usb girişine tak.Sol elinle öndeki CH- tuşuna basılı tutarak diğer elinle arkadaki Power tuşunu aç."Reading usb" yazısı çıkınca CH- tuşundaki parmağını çek.Gerisini cihaz halleder..
        Yine olmazsa usb ni değiştir.Aynı yolu izleyerek tekrar dene.Kolay gelsin!..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X