• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 CX Yeni Model Piyasada

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dragon2626 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next Minix 2000 Hd modelini alıcaktım biraz daha durayım belki kasalı olanı çıkar demiştim.. iyiki beklemişim mini modelleri sevemedim gitti..
    katılıyorum size kasalı daha oturaklı duruyor

Yorum yap

Cihazı kullanan arkadaşlar varmı yorumlarını bekliyorum..

Yorum yap

Bu cihazda g-share var mı ve g-share ile 100,5 derece doğudaki dish tvler açılıyor mu acaba? Machina 3d kullanıyorum machinadaki free server g-share ile aynı mı bir de?

Yorum yap

satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu cihazda g-share var mı ve g-share ile 100,5 derece doğudaki dish tvler açılıyor mu acaba? Machina 3d kullanıyorum machinadaki free server g-share ile aynı mı bir de?
          Free share var aynen machina gibi
          15 ay

Yorum yap

cihazda Free share ile türksat ve hotbird 13.0°E deki şifreli kanalların hepsi açılıyormu..? yada kaç tanesi açılıyor

Yorum yap

http://nextservis.com/indir.php?id=2302
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu Cihaza ne zaman yeni yazılım verilecek..? mini modeline 2 tane yeni yazılım çıktı bunda ses yok...

Yorum yap

Bir doğruyu da ben belirteyim servere boşa yıllık 250 tl vermeyin kardeşim
                  101 de satılan 60 tl tutarındaki cihazı alarak içine güncel softcam key
                  atın ayrıca ys cam aktif edin 1 yıl bedava izleyin ayrıca cihaz puvervu şifrelerinide açar yani (paranın aklı yoktur) saygılar

Yorum yap

Uydu paylaşımı

BOŞUNA serverlara yıllık 250 tl ücret ödemeyin a 101 de satılan yada piyasada
                    bulabileceğiniz homtech 1010 cihazını 60 tl civarı alın yazılıma gerek yok sadece usb
                    ile güncel softcam key yükleyin povervu şifreleri açılacaktır ayrca
                    53 70 vs virelless takarsanız ys cam 1 yıl zaten bedava yani şu varki
                    bütün uydu alıcıları 1 yıl paylaşım sözde hediyeli öyle ise neden fazla ödeyelim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X