• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetec play alder birkac sorum vardi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wetec play alder birkac sorum vardi

slm arkadaslar bu cihazi almistim yeni elime gecti, cihazla ilgili birkac sey sormak istiyorum cevaplarsaniz memnun olurum. oncelikle cihaz bana cok hantal geldi yani kanal gecislerinde bile biraz bekliyoruz. cihazi sifirladim ve suan ustunde 1.1.8 surumu var, acaba benden onceki kisinin yanlis yuklemesi bu hantaliga neden olmus olabilirmi yoksa zaten bu sekilde cihaz seri degilmi?
    ikinci olarak e2 kanal listemi attim ip tv leri listede goremiyorum, bukette iptv leri acmanin bir yolu varmi acaba . son olarak her kanal degistirdigimde sesi kismam gerekiyor yaridan yukarida oluyor , yani her kanal gecisinde sesi tekrar kismak zorunda kaliyorum. sinama sistemi var her kanal gecisinde ev ahalisi ayaga kalkiyoruz.
    saygilar.

edit : baslikta klavyenin azizligine ugramisim affola.

enigma2 bölümünü biraz gezin belik img da sorun vardır yeni bir img atmak istersiniz nasıl atılcanıda orda gösteriyor gene takıldıgınız bir yer olursa yazın
    http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=573
    Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
    Sorumluluk alınmaz
    .
    Saygılar

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      enigma2 bölümünü biraz gezin belik img da sorun vardır yeni bir img atmak istersiniz nasıl atılcanıda orda gösteriyor gene takıldıgınız bir yer olursa yazın
      http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=573
      Hocam enigma2 degil , android bolumunde yaşıyorum bu sorunları

Yorum yap

bekir27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hocam enigma2 degil , android bolumunde yaşıyorum bu sorunları
        android de kanal listesine atamassın iptv yi farklı oynatıcılar var onları kullan
        Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
        .
        Saygılar

Yorum yap

hocam peki bu ses konusunda ne onerirsiniz her kanal degistirdigimde tekrar sesi kismam gerekiyor.

Yorum yap

bekir27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam peki bu ses konusunda ne onerirsiniz her kanal degistirdigimde tekrar sesi kismam gerekiyor.
            kardeş onun için malesef bir şey diyemiycem sırf wetek degil bunu bazen diger enigma 2 cihazlarda yapabiliyor

Sorumluluk alınmaz
            .
            Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X