• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7025 kulananlar yorum lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dm 7025 e hangi model ve hızda hhd takmak uygun olur

Yorum yap

Tüm hardisklerle uyumludur 7025 herhangi bir hardisk takabilirsin hızlı olsun dersen hard disk para durumuna bağlı
      Yaşasın Card Sharing Ne Emu Ne Modül En İyisi Card Sharing

Yorum yap

Rreambox 7025 menü

Sadece yazılımı çok berbat piyasada çok daha ucuz olan cihazların menüsü daha kolay cihazın kendisi mükemmel menü teneke kanal ekleme nasıl kanal silme nasıl otomatik taratmada link taratma nerede bunlar mutlaka vardır bulmak için ne yapılacak küçük bir kullanma kılavuzu yapılabilirdi en azından uydu seçip kaydetme kanal listesi düzenleme usb den yazılım atarken cihaz açıkmı olacak kapalımı yeni yazılımlar hangi metodla yüklenecek cihazın elle key girme bölümü nerede bu cihaza 7 tane next 2000 cı plus veriyorlar hiç olmazsa
        onun menüsünü taklit ettirselerdi velhasıl menüsü kolay ve anlaşılır değil 4 gündür uğraşıyorum türksatı zor buldum oda bazı kanallarda ses var görüntü yok bazı kanallarda hiçbirşey yok sinyal tamam netice yok hotbirdde sinyal tamam görüntü hiç yok 8 uydum var uyduları kayıt yapamıyorum bunların çok basitleştirilmesi lazım hatta şart bu cihaza yazılım yapacak bilgisayar programcısı birtane next plus alıp incelesin uçak gibi cihazı kağnı arabasına çevirmişler menüyü kolaylaştırsınlar satışları mutlaka patlar satın aldığım firmadaki kişi arkadaş bunu alırsan pişman olabilirsin kullanımı çok zor seni uyarayım dedi ben bilen birisini bulup ücretini öder hallederim diye aldım bu gün bilen bir uyducu arkadaş çağırdım bana öğretmenlik yapacak inşallah netice alırım
        netice alırsam buradan arkadaşlarıma bildiklerimi net ve detaylı biçimde anlıyabilecekleri şekilde yazarım

Yorum yap

Artılarını anlatmak serbest eksilerini sakın anlatmayınki yazılımı gelişmeyip yerinde saysın basit bilgilere ulaşmak için soru soruyorsun efeeem bu herkes kullanamaz geri ver bilgisayar öğren vs kardeşim kullanılabilecek kadarını verde sonrası kişinin kendi yeteneğine kalsın yoooo olmaz bir aydır arıyorum 7025 kanal nasıl silinir tık yok olandada anlıyana aşkolsun net bir şekilde menüde filan yere gir filan satırın üstüne gel şu işlemi tamamla olsun bitsin diyene rastlamadım

Yorum yap

tekuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dm 7025 yeni aldım anten girişi tuner kısmının ısınması normalmidir

tabiki normal aynı ısınma tüm dm7025 oluyor benimki gibi :ehehe:

Yorum yap

Arkadaslar bende 7025 S+C aldim.Suan cihazi inceliyorum,yavas yavas cihaza isinmaya basliyorum,yanliz cihaz benden daha önce isindi.kisaca 2 tunerli biraz isiniyor.kayitta yaptim.Original DT kartini modulsüzde calistirdim,oluyor.cogu seyleri denedim,yanliz setting atamadim.hata olusuyor.onuda sanirim kisa sürede cözerim.Bence süper bir alet.bütcesi yeten herkese tavsiye ederim.

Yorum yap

arkadaşlar dreambox 8000 ve dreambox 800 niye Türkiye'ye gelmiyor bir türlü anlamadım yurdışında çok zamandan beri satılıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X