• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Boot Etme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Boot Etme

Merhaba,

Babamın evinde kullandığımız Next YE-2000 CX Süper Plus cihaz kendini otomatiğe bağlamış bir şekilde kapatıp açıyor. Boot edemiyor bir türlü usb ile yeni yazılım atmaya çalıştım fakat ekranı bir türlü menüde tutamadığımdan yükleyemedim. Başka bir yöntemi varmıdır yazılım atmanın veya ne yapmalıyım. Teşekkürler.

ya teknik, yada donanımsal sorun var ozaman cihazda, en kötü ihtimal ya servise göster çözemezsen
    ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
    Next 2000 super HDTV_Orginal ®
    Next 2000 cx super plus_Orginal ®
    MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
    Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
    Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
    Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Bende de kullanmadığım next2000cxnet vardı cihazı fişe taktığımda sürekli boot edip duruyordu cihaz içinde elektirik kısmında 1000mf elektrolitik kondansatör şişmişti onu değiştirdim cihaz düzeldi aynı arızaya benzediği için yazdım, bir elektronikçiye götür içini açıp bakar eğer şişen kondansatör varsa büyük ihtimal ondandır ama başka sorun olma ihtimalide olabilir.
      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

aynı sorun bendede var ne yapmam lazım
        IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

yokmu yardımcı olabilecek hala cihazım bu sorun var ne yapmam lazım

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı
            yokmu yardımcı olabilecek hala cihazım bu sorun var ne yapmam lazım
            - Cihazın içini açarsanız bunu kendiniz de görebilirsiniz.
            - Şişen kondansatörler belli olur. Kondansatörlerin tepesine elle dokununca şişkinlikleri belli oluyor.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              - Şişen kondansatörler belli olur. Kondansatörlerin tepesine elle dokununca şişkinlikleri belli oluyor.
              eyvallah ustam akşam acıp bakacam bakalım oyle kondansatör bulabilecekmiyim havya ile söküp elektroniklcilerden temin edip değiştirmeyi deneyeceğim

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                cihaz 5 ay kapalı kalmıştı şimdi açtım hiç bir şey yok normal açıldı kasayı açtım temizlik yaptım tozunu aldım şişen kondansatör yok baktım tek tek

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı
                  cihaz 5 ay kapalı kalmıştı şimdi açtım hiç bir şey yok normal açıldı kasayı açtım temizlik yaptım tozunu aldım şişen kondansatör yok baktım tek tek
                  Geçmiş olsun demekki biraz toz yutmuş cihaz
                  ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                  Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                  Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                  MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                  Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                  Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                  Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı
                    Geçmiş olsun demekki biraz toz yutmuş cihaz
                    bu serisinin çok sağlam olduğunu bir daha gösterdi bana

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X