• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Hakkında İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WeTek Hakkında İstekler

Dubai Fuarında Wetek yetkililerine iletilmesini istediğiniz android tarafında veya genel olarak istekler eksik bulduğunuz yönler hataları buraya yazın arkadaşlar hepsini gidince iletelim yüz yüze..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Iyi bir uzaktan kumanda E2 icin

Kumandasi icin kullanasim gelmiyor
    Thor 1°W-Eutelsat 7° E-Hotbird 13°E-Astra 19,2°E -Astra 23,5°E-Astra 28,2°E-Türksat 42°E

Yorum yap

Modül modül modül ve modül...

Sevgiler...

Yorum yap

wetek hakkinda istekler

Enigma2 i USB den calistirma + Multiboot + USB arayuzlu modul(wetek play icin)
        iyi olurdu

Yorum yap

Benim görüşlerim;

* 3 OS çalıştırmak her ne kadar eşsiz görünse de hepsini tam yapamamak gibi bir durum sözkonusu.
          * Android ve OE'yi kaç kişi TV izlemek için kullanabiliyor. e2 fabrika çıkışı desteklenmediği halde genetiğinden dolayı DVB'de en başarılısı. Hala kronik halledilmeyen sorunlarıyla.
          * AML'de mi sorun WeTek'te mi bilmiyorum ancak driver konusunda çok başarısızlar.
          * Her yerde yazdık e2bmc gibi bir sistem olmadan bu cihazlar benim gözümde farklılık yaratamıyor.
          * Madem Android sistem yaptınız neden Android TV özelliği yok. (C.Troy'un romları lisanssız olduğundan bir anlam ifade etmiyor wetekforums'da yazıldı)

Daha bir sürü şey yazılabilir ama diyeceğim şu ki kendilerine bir yol çizsinler ve onu çok iyi yapmaya çalışsınlar. Eğer yeni cihazlarını satmak istiyorlarsa.

Yorum yap

Wetek cihazlara SD card veya USB den
            Multiboot özelliğinin eklenmesi hiç olmazsa
            Açılıştan dilediğiniz backup yüklenir.

Yorum yap

sdcard a bağımlı kalmamak için usb bellek tende e2 ve openelec i çalıştırmak istiyoruz...
              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Wetek play güzel cihaz birde modül girişi olsa.
                ::::::::VU DUO HD :::::::

Yorum yap

Modul giriş şu anki modellerde yok belki ilerde 4k dan sonraki planlarda başka bir modelde çıkartırlar olabilir ileteceğiz modul konusundaki istekleri..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Wetek play android kullanıyorum.
                    Android de kullanmak için bu cihazı tercih ettim.
                    Ancak uydu TV yönü kullanışlı değil.
                    Yaşadığım problemler,
                    1-Kumanda kullanışsız ve takılma poblemi.
                    2-TV menü ve kullanım zorluğu karmaşıklığı.
                    3-Fafori listesi içinde gezinememe, her seferinde ana fafori listesine ve alt başlığa girerek kanalı bulma.
                    4-Kumanda ses problemi, her kanalda farklı ses düzeyi çıkması.
                    5-Wetek theater in çökme problemi.
                    6-Cihazın kilitlenme problemi...

Yorum yap

3-Fafori listesi içinde gezinememe, her seferinde ana fafori listesine ve alt başlığa girerek kanalı bulma.
                      4-Kumanda ses problemi, her kanalda farklı ses düzeyi çıkması.
                      Bunlar son sürümde düzeltildi ki.

Ben mi yanlış biliyorum yoksa?

Sevgiler...

Yorum yap

Güncel sürüm kullanıyorum, ben de devam ediyor bu sorunlar.

Yorum yap

Rahatsızlığımdan dolayı foruma biraz ara verdim.Bu arada bu konuyu göremedim.Geç oldu ama bir öneride ben bulunmak istiyorum.Konu yinede bildirilebilir diye düşünüyorum.P2P sopcast ve acestreamin çalışmaması.Aynı adresler bilgisayara kurduğumuz xbmc de ve vlc playerda çalışıyor ama wetek'e kurduğumuz xbmc de çalışmıyor.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X