• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vodafon net kullanan varmi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vodafon net kullanan varmi?

Arkadaşlar benim taahüt sürem 7. Ayda dolacak ttnet kullaniyorum vodafon net e geçmeyi düşünüyorum daha ucuz hem hatsız kullanım ücretsiz nedersiniz sizce değermi...
    http://www.vodafone.com.tr/Net/supernet-adsl.php
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

şuan aldım ve kullanıyorum yalın internet adsl 16mbit e kadar 60gb kotalı 49tl ödüyorum memnunum ,kota ayın 15 inden 15i ne kadar ttnet gibi ayın 1 den 1 e kadar değil,yer kaynaklı 11mbit e kadar hızı çıkıyor...

Yorum yap

ilk çıktığında almıştım,kullanıyorum
      ilk zamanlar müşteri desteği çok azdı,telefonda 45 dakika beklediğim zamanlar oldu,ama şimdi iyi.
      zaten türk telekom altyapısını kullanıyorlar sadece ismi farklı

Yorum yap

Yalın 64 mbit 240gb kullanıyorum (69.90). Müşteri Hizmetleri biraz sıkıntılıdır ama bulunduğum bölgeye en hızlısını Vodafonenet verdi. 3 aydır bir sıkıntı yok.

Yorum yap

Fiber 100 mbit 240 GB AKK kullanıyorum. Ping değeri kötü biraz ama diğer herşey iyi. Speed test te 95 mbit kablo ile görebiliyorum. Upload 10 mbit em iyi yanı bu. Fiyat ise 74,90. Yıllarca 8 mbit ttnet den sonra süper bence.

Yorum yap

Şuan sıkıntı yok hafta ici mesai saatleri de hemen tel e cevap veriyorlar müşteri hizmetleri ttnet ile arasında 10-15tl fark var...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X