• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 cx Superior 04.10 2015 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 19500 cx Superior 04.10 2015 yazılımı

yazılım : http://s6.dosya.tc/server3/b35bgj/NxpRom.rar.html
    arkadalar modüllerin ve dosyaların tamamı değiştirdik v3.21 versyon düzenleme yapılan yerler

1: tiger yazılım dosyaları kullanıldı
    2: oscam ve emu patch düzenlendi
    3: arkafon resmi eklendi
    4: gereksiz dosyalar kaldırıldı
    5: web browser özelliği cihazdan kaldırıldı cihazın satabilliğini
    aşırı şekilde etkiliyordu onun için cihazda donma vs herşey mevcuttu
    onun için kaldırdım ve cihazda boş yer açtım böylelikle cihaz çok rahat
    ve çok satabil çalışmaktadır bir sonraki yazılımda oscama server
    ekleyerek yazılımı ekleyecem sizlere şimdilik bukadar cx kullanıcılarına
    hayırlı olsun

Thank you mr.memolı
    ı want new yazılımı { software } for next ye-2000x cıs plus all sat update and all TP updatıng
    -105.5°-100.5°-95°-90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

Yorum yap

sn.memoli kardeşim verdiğin yazılımı ben yine yükleyemedim.aslında aklıma takılan bir sorun var benim cihazda şöyleki ben daha önce supermax yazılımı yükleyince cihaz boot ta kaldı,bende next anaservisine götürdüm orada ismini hatırlayamadığım bir yazılım yüklemişlerdi resim olarak kartal resmi olan bir yazılımdı,ondan sonra bugün bile eski olan2.88 ve 2.91 yazılımlarını yüklemek istediğimde cihaz yüklemedi,senin yazılımıda kabul etmedi ve3.10 yazılımını tekrardan yine yükledim.acaba firma engelleyici bir proğram yüklemişmidir onu bilmiyorum,benimki sadece bir fikir iyi akşamlar

Yorum yap

forumda hard reset işlemi var onu yaparsan sorun çözülür

Yorum yap

memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılım : http://s6.dosya.tc/server3/b35bgj/NxpRom.rar.html
          arkadalar modüllerin ve dosyaların tamamı değiştirdik v3.21 versyon düzenleme yapılan yerler

1: tiger yazılım dosyaları kullanıldı
          2: oscam ve emu patch düzenlendi
          3: arkafon resmi eklendi
          4: gereksiz dosyalar kaldırıldı
          5: web browser özelliği cihazdan kaldırıldı cihazın satabilliğini
          aşırı şekilde etkiliyordu onun için cihazda donma vs herşey mevcuttu
          onun için kaldırdım ve cihazda boş yer açtım böylelikle cihaz çok rahat
          ve çok satabil çalışmaktadır bir sonraki yazılımda oscama server
          ekleyerek yazılımı ekleyecem sizlere şimdilik bukadar cx kullanıcılarına
          hayırlı olsun
          sn.memoli ben yazılımı en sonunda yükledim,ancak uydu arama menüsündeki sinyal rakam olarak çıkıyor görüntü olarak çıkmıyor,bu eklentiyi yaparsan sevinirim.çünkü ben bu uydu alıcısı ile anten ayarı yaptığım için bana lazım oluyor,herşey gönlünce olsun.

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sn.memoli ben yazılımı en sonunda yükledim,ancak uydu arama menüsündeki sinyal rakam olarak çıkıyor görüntü olarak çıkmıyor,bu eklentiyi yaparsan sevinirim.çünkü ben bu uydu alıcısı ile anten ayarı yaptığım için bana lazım oluyor,herşey gönlünce olsun.
            sn.memoli kardeşim hayrola sesin sedan çıkmıyor.bizleri unuttun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X