• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

fg süperior orjinal yazılım lazım elinde olan yüklerse memnun olurum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fg süperior orjinal yazılım lazım elinde olan yüklerse memnun olurum

fg süperior orjinal yazılım lazım elinde olan yüklerse memnun olurum

rica etsem benim cihaz fg

elinde olan varsa yazılım olan varsa fg 2.51 verirseniz çok makbule geçer

şu anda cihazda 3.1o nexst yazılımı var orjinal yazılımı bulamadığım için bu yazılımı attım nexst verdiği tüm yazılımları yükledim ama arada çok fark var fg yazılımlarıyla şu anda cihaz iyi değil nexstin yazılımlarında cihazın bir çok özelliği kullanılmıyor
    ve sizden rica etsem başka fg orijinal yazılımı da varsa memnun olurum bir linke yüklersen forum yada bana özelden atarsan çok memnun olurum

sn.arkadaşlar fg yazılımları next 19500 superıor uydu alıcısına atılırmı atılırsa lütfen elinde yazılımı olan varsa yazarmı.iyi günler dileğiyle.

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sn.arkadaşlar fg yazılımları next 19500 superıor uydu alıcısına atılırmı atılırsa lütfen elinde yazılımı olan varsa yazarmı.iyi günler dileğiyle.
      ARKADAŞLARIM konu güncel ,lütfen bir yanıt

Yorum yap

fg

arkadaşlar lütfen elinde fg nin en son yazılımı olan varsa yazsın,iyi çalışmalar dileğiyle

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar lütfen elinde fg nin en son yazılımı olan varsa yazsın,iyi çalışmalar dileğiyle

Yorum yap

Fg Orjinal yazılım

Arkadaşlar Fg'nin muhtelif orijinal yazılımları bende var...ancak buraya nasıl ekleniyor onu bilmiyorum...ben Fg 2.18 kullanıyorum halen...2.51 şuan flaşımda var...isteyen arkadaşlar için emailden gönderebilirim...iyi günler

Yorum yap

FG Superior Plus V2.51 Yazılımı

http://www.dosya.tc/server38/0oLfLB/..._l_m_.rar.html

Yorum yap

demirbilek Nickli Üyeden Alıntı
                sn.arkadaşım ilgin için teşekkürler,şimdi usb ye attım ve yükleyeceğim,inşallah başarılı olurum.kendine iyi bak.

Yorum yap

[QUOTE=kamilabi2006;520505]sn.arkadaşım ilgin için teşekkürler,şimdi usb ye attım ve yükleyeceğim,inşallah başarılı olurum.kendine iyi bak.[/QUOT sn.arkadaşım usb deki yazılımı next 19500 superıor uydu alıcıma attım ama kabul etmedi yükleyemedim galiba fg yazılımını next kabul etmiyor,yapacak bir şey yok sanırım yinede ilğine çok teşekkürler ederim.

Yorum yap

1) Cihazımızı arka anahtarından kapatıyoruz.

2) Yazılımı rardan çıkardıktan sonra files klasörünü usb diske aktarıyoruz.

3) Usb diski cihazımıza takıyoruz.

4) Cihazımızı arka anahtardan açıyoruz.

Açılışta usb diskimizi görecek...

Yükleme başlayacak...

Yükleme tamamladıktan sonra cihazımızın)yeniden başlatılacağına dair bir uyarı çıkacak ve cihazımız kapanıp yeniden başlatılacaktır.

Yorum yap

sn. Demirbilek arkadaşım dediklerini harfiyen yaptım ama cihaz yazılımı kabul etmiyor,benim cihaz 1 usb olanından yani cıs yani 4 usb liden değil acaba ondan dolayımı kabul etmiyor.bana tekrar yazarsan sevinirim,ayrıca teşekkürlerimide bu arada sana göndermeyide ihmal etmediğimi belirtiri
                      m,iyi geceler.

Yorum yap

tabi kabul etmez bu eski seridir

Yorum yap

demirbilek

demirbilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tabi kabul etmez bu eski seridir
                          alakan için teşekkürler,iyi günler dilerim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X