• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenSpa_Multiboot_imaj_kurma (Rehber)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenSpa_Multiboot_imaj_kurma (Rehber)

Arkadaşlar çok bir şey yazmama gerek yok resimleri iyi takip edip uygulayan kurabilir hiç bir sorun ile karşılaşmadan.

Ayrıca usbFormatwizart eklentisinede gerek yokmuş devicesmanagere editlemişler..

Önemli:İmaj atılıp yüklenme esnasında (copy settins to the new image ) seçeneğini hayır yapınızki flash daki imajın bilgileri kullanılmasın Uyumsuzluk yaşanabilir.

sorunlarınız ile yardımcı olmaya çalışacağım kolay gelsin..

sevgiler...

Multiboot,un stabil çalışması için Ham imaj kullanmanızdır tavsiyem ham imaj attığınızda ayrı multiboot eklentisini kurmanız gerekecektir kısaca resimli anlatmak istedim.

evet black hole 217de önce usbyi usb format wizard kısmından formatladım.sonra open multiboot kurdum ilk imajım tabiki open pli oldu
    burda sadece usb belleğin hafıza durumunu göremedim!
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

sistem bilgi barına baktınızmı ? mebootda gözükmez.

Yorum yap

ben meboot kurmadımki! open multiboot kurdum.sistem bilgisinde tabiki flash belleği görüyorum.ben open multiboot menüsünde göremediğimi sormuştum, yukarıdaki resimdede görüldüğü gibi...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben meboot kurmadımki! open multiboot kurdum.sistem bilgisinde tabiki flash belleği görüyorum.ben open multiboot menüsünde göremediğimi sormuştum, yukarıdaki resimdede görüldüğü gibi...
          aynı sistemden bahsediyoruz ha meboot multiboot sonuçda usb stick in hafızasını görememekden bahsetmişsiniz. bende belirttim.

Yorum yap

meboot dreamboxta soloda kullandım yıllardır meboot plugensta usb bellek hafıza durumunu gösteriyordu.open multiboot plugensta usb nin hafıza durumunu göstermiyor
            bunu öğrenmek istemiştim.imagenin içinde hafıza durumunu görüyorum ancak multibootta yok, neyse image içinden baka öyle atarım imageyi saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X