• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 25.03.2014 Tarihli Yazılımı v4.952

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D 25.03.2014 Tarihli Yazılımı v4.952

Next Machina 3D 25.03.2014 Tarihli Yazılımı v4.952

Yazılım Notları :
    Kod:
    - IPTV kategori listesinde İnternet üzerinden güncellenen kanal sayısı azsa
    eski kanallar listede kalıyordu.Halledildi.
    - Oto reset eklendi.
    - Cihaz açılma hızı 100/20 arttırıldı.
    @doktornext'e Teşekkürler.

İNDİR
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

YAZILIMDA ve BİZLERE ulaşmasında EMEĞİ geçen başta DOKTOR umuz olmak üzere herkese
    TEŞEKKÜRLER...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Yazılım için teşekkürler.

Yorum yap

teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkürler,

Yorum yap

Yazılım için DOKTORUMUZA ve bize iletilmesinde EMEĞİ geçen herkese çok TEŞEKKÜRLER.

Yorum yap

Şu ana kadar kullanmış olduğum zaman içinde kendi açımdan yazılımda herhangi bir
              anormallik görmedim yazılım tek kelimeyle mükemmel çok iyi gidiyor burda emeği
              geçenlerin tümüne teşekkür ediyorum...

Yorum yap

mach bey flach belekle machene ıkı sefer aynı yazılımı attım machene acılmadı ne yapmalıyım bılgı verırsenız memnun olurum calısmalarınızda basarılar

Yorum yap

arkadaslar flach bellekle machen 3d son yazılımını attım oto reset yoktu tekrar flach bellekle aynı yazılımı tekrar attım machene 3d acılmadı ne yapmam lazım tesekurler

Yorum yap

gazialgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaslar flach bellekle machen 3d son yazılımını attım oto reset yoktu tekrar flach bellekle aynı yazılımı tekrar attım machene 3d acılmadı ne yapmam lazım tesekurler
                    yazılımı boot modunda yükle sanırım açılıri

Yorum yap

acmadı yazılımı tamamen cıkarıp oylemı flach belle atacam boot 6 gosterıyor yanı yazılım yok ne yapmam lazım zafer bey

Yorum yap

acılmadı zafer bey

Yorum yap

Sn.gazialgül yazılımı MASAÜSTÜNE indirin, ardından klasöre çıkarın.SARI ZARF gibi bir şey çıkacaktır.Ardından O çıkan sarı zarflı klasörü çift tıklayın o dosyanın içinde bir kaç dosya göreceksiniz onların içinden dosya boyutu 85 MB olanı kesip FLASH BELLEĞE atınız.Akabinde cihazın önüne takınız ve cihazı arka anahtardan kapatınız sonrada cihazın ön panelindeki CH+ tuşuna hafifçe basılı tutunuz ve arka anahtarı açınız..Cihazın önünde DOWNLAND yazısını görünce elinizi çekiniz cihaz yazılımı BOOT modunda yüklemeye başlayacaktır.

ÖNEMLİ NOT: FLASH BELLEĞİNİZİ iyice kontrol ediniz ( 4.952 ) bu yazılımdan başka her hangi bir yazılım varsa SİLİNİZ..Eğer önceden başka bir yazılım varsa cihaz BOOT modunda yazılımı atamaz.
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sayın dıjıtalcı arkadas flasc bellekte son yazılımdan hıc bır yazılım yok dedıgını uyguladım boot 6 cıkıyor yazılımı bulmuyor ne yapmam lazım bılgılerınde dolyı cok tesekur ederım

Yorum yap

gazialgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın dıjıtalcı arkadas flasc bellekte son yazılımdan hıc bır yazılım yok dedıgını uyguladım boot 6 cıkıyor yazılımı bulmuyor ne yapmam lazım bılgılerınde dolyı cok tesekur ederım
                              O zaman bir başka FLASH BELLEK varsa onun içini boşaltıp FAT-32 yapılandırınız..Aynı işlemi birde o şekilde deneyiniz...İçinde başka bir bilgi olmasın sadece size bahsettiğim 88.903 KB lık dosya olsun.

( 2014_03_25_v4952_r2398_YE2000_M3D_gall ) YAZAN DOSYA... 88.903 KB.
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X