• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Neta Troya CI ve FTA Resimli Yazılım Yükleme Talimatı Burada!!!

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Neta Troya CI ve FTA Resimli Yazılım Yükleme Talimatı Burada!!!

Merhaba değerli neta kullanıcıları, bu başlıkta Neta Troya serisi cihazların resimli şekilde yazılım yükleme talimatını derleyeceğiz. Bu bizzat benim çalışmamdır. Test edilip yüklenmiştir. Talimata başlıyoruz,

1. Öncelikle TroiaEdit 1.2Programını kurup Çalıştırıyoruz.

2. Bilgisayarla cihazımız arasındaki rs232 bağlantı kablosunu takıyoruz.

3. Programımızı çalıştırma işlemine geçiyoruz. Bunun için başlat menüsü programlar TroiaEdit 1.2 programını bulup çalıştırıyoruz.

4. Programın menüsünde bulunan Ayar >>> bölümünden Bağlantı bölümü>>> tıklıyoruz.

5. Bilgisiyarlar cihaz arasına bağlı olan Com ayarlarını yapıyoruz. Com1 Com2 gibi genellikle standart olarak com1'dir fakat sizin bilgisayarınızda bu değişebilir.

6. Bu adımda dosya menüsünden>>> Yazılım Aç >>> Diskten >>>
    7. İnternetten download ettiğimiz dosyamızı (genellikle sıkıştırılmış haldedir bu dosyalar, açmak için winzip yada winrar programı ile açınız!) seçiyoruz.

8. Dosyamızı seçtikten sonra programın ana penceresinde bulunan sağda alt köşede yazılım yükle tıklıyoruz. Yazılım yükleme işlemimiz başlamış olacaktır. Bu işlem sırasında hiç bir şey yapmıyoruz ve müdahale etmiyoruz yazılım yükleme işlemi bitene kadar.
    9. Yükleme işlemi bittikten sonra flash programlanacaktır burayada hiç bir müdahalede bulunmuyoruz. Karşımıza yazılım yüklendiğine dair bir ileti penceresi çıkacaktır.

10. Program yükleme işlemini bitirdikten sonra, Cihazınıza Reset Etmek İstermisiniz? Penceresi çıkacaktır Burada bizden istenen EVET / HAYIR şıklarını sunmaktadır. Yazılımın tam bir şekilde çalışması için EVET'ti tıklıyoruz.

Yükleme İşlemimiz başarılı bir şekilde bitmiştir.

Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim.

By sistem73

arkadaşım bende neta 2000 fta var bu hangi yazılım ve loder gerekiyor bilgi verir seniz sevinirim

Yorum yap

garabatak Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşım bende neta 2000 fta var bu hangi yazılım ve loder gerekiyor bilgi verir seniz sevinirim
      Cihazınızda en son hangi yazılım yüklü?
      Ona göre Güncel Key dosyasını yükleyerekte açılamayan kanalları izleyebilirsiniz.

Yorum yap

garabatak Nickli Üyeden Alıntı
        senin cihaz için loader: NdrEdit_4.2.zip

senin cihazın son yazılımı:NETA 2000-newline plus FTA.zip (Hedefi farklı kaydet) yapın!!!

Yorum yap

ustam bende neta newline fta cihaz var polsatları açmam için hangi yazılımı atmamn gerekir. ayrıca 0 + sat yapınca key tablosu çıkmıyor key tablosuda yok zannedersem. şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

troya cı var yazılım görünmüyor. 0+epg yapınca keyler yok. acaba önce hangi yazılımı atmalıyım

Yorum yap

netanx100s fta için hangi loader kullanılacak ayrıca softcam dosyası yollamak için kullanılacak olan loader hangisidir emuyu nasıl aktif edebilirim bunların loaderlarını nasıl bulabilirim bu bilgiler nedense buradakı hiçbir başlık altında yok yada ismi,adlandırılması farklı yardımcı olursanız sevinirim nedense netanın nx100s modeline ait bir başlık bir turlu bulamıyorum troya çok ama benım sahip olduğum modele ait bi başlık yada açıklama yok yada ben bulamıyorum ilgilenen olursa çok teşekkur ederim ...saygılar.

Yorum yap

ustam elimde neta 620 da orijinal yazılım yüklü buna en son yazılım hangisi loder hangisi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

değerli arkadaşlar neta troya 2 cı almak istiyorum kalitesi nasıldır?yazılım desteği var mıdır?
                  bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Yorum yap

troyacı

mavri Nickli Üyeden Alıntı
                    değerli arkadaşlar neta troya 2 cı almak istiyorum kalitesi nasıldır?yazılım desteği var mıdır?
                    bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
                    nexten şaşma nex xc süper pulus kullanıyorum memnunum

Yorum yap

troya cı için kanal ve loder nasıl bulabilirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X