• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vu+ Solo²'ye Yazılım Nasıl atılır

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

eyfallh usta

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

eline sağlık usta

Yorum yap

web browserden ip ile image atılmıyormu peki!
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            web browserden ip ile image atılmıyormu peki!
            Hayır..

Yorum yap

sadece usb ilemi image atılıyor dreamup türü programlada atılmıyormu com porttan?

Yorum yap

sadece usb ilemi image atılıyor dreamup türü programlada atılmıyormu com porttan?
                Vuplus >> solo2 >> ve içerisinde imaj dosyaları olacak usb stick,e atıp vuplus klasörü işlemi gerçekleştireceksiniz ilk mesajdaki talimata uyarak.

Yorum yap

usbden başka nasıl ve ne tür image atılıp atılmadıgını sormuştum .usb ile atıldıgını okudum....yinede teşekkürler ilginize.

Yorum yap

usbden başka nasıl ve ne tür image atılıp atılmadıgını sormuştum .usb ile atıldıgını okudum....yinede teşekkürler ilginize.

daha önce editör ile rs232 den Nfı imaj atılabiliyordu artık 2.0 karnel yapısından sonra usb ile atılıyor artık nfı imajlar çıkmıyor.

Yorum yap

okey şimdi anladım zaten nfi imagelerle devam edilseydi meboot sorunuda olmazdı tüm imajlara meboot uyacaktı .şuan bh yada open spa atacaz yani taban flasha başka çaresi yok gibi !

Yorum yap

yazılım nasıl atılır resimli anlatım varmı

Yorum yap

Resme gerek yokki 2 tuşa basacaksın zaten 1.mesajda yazıyor usbden nasıl atılacağı çok basit..
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

VU SOLO2 SE cihazıın yazılımları hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar hiç bir forumda bulamadım.

Yorum yap

Solo se dir orjinal vu+, solo2 se diye official bir cihaz yok clondur ondan konusu yoktur forumda google a clone lonrisun vu+ solo2se clone vu+solo2se diye yaz imajlar çıkar yabancı forumlarda
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X