• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3D sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3D sorunu

Merhaba.Uzun süredir d smart modüllü next 18500 hd kullanıyorum.Bağlantı kablosu olarak 1.4 HDMI kablo kullanıyorum.LG 3d televizyonumda dsmart 3 d yayınlarını 3 boyutlu izleyemiyorum. kumandadan 3 d yi seçtiğimde ekrandaki yan yana tuşu pasif gözüküyor.Tuş pasif olduğundan görüntüleri üst üste bindiremiyorum.Tv ye usb den 3 boyutlu film yüklediğimde yan yana tuşu aktif oluyor ve filmi 3 d izleyebiliyorum.Öğrenmek istediğim next 18500 hd üzerinden aldığım 3 D yayınları izleyebilmek için uydu alıcısında herhangi bir ayar yapmam gerekirmi,yoksa uyduya gelen yayın ve tv 3D olsa dahi, next 18500 hd ile 3D yayın izlenemiyormu.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

denizzmavi1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Uzun süredir d smart modüllü next 18500 hd kullanıyorum.Bağlantı kablosu olarak 1.4 HDMI kablo kullanıyorum.LG 3d televizyonumda dsmart 3 d yayınlarını 3 boyutlu izleyemiyorum. kumandadan 3 d yi seçtiğimde ekrandaki yan yana tuşu pasif gözüküyor.Tuş pasif olduğundan görüntüleri üst üste bindiremiyorum.Tv ye usb den 3 boyutlu film yüklediğimde yan yana tuşu aktif oluyor ve filmi 3 d izleyebiliyorum.Öğrenmek istediğim next 18500 hd üzerinden aldığım 3 D yayınları izleyebilmek için uydu alıcısında herhangi bir ayar yapmam gerekirmi,yoksa uyduya gelen yayın ve tv 3D olsa dahi, next 18500 hd ile 3D yayın izlenemiyormu.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    arkadaşım d-samartda 1 adet 3d kanal var oda adı 3d arada bir denk gelirse eski yabancı maç veriyor 3d olarak onun dışında 3d yayın yok yani normal yayın yapıyor 3d smart kanalı ama astra hotbirt ve türksatda bazı kanallar var o yayınları izlersin http://www.flysat.com/satlist-3d.php

ben yeni tv aldım 3d normal tüm yayınları sanal 3d yapabiliyorum sorunsuz 3d yayınlarıda uydudan izleye biliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X