16 HAZİRAN CUMARTESİ
KANAL D
06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulubü Çocuk Programı Sabah
07.00 Kanal D Tapınaktaki Hazine 3 Çizgi Sinema Sabah
10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
12.45 Kanal D Belalı Ada Yabancı Sinema Öğle
14.45 Kanal D BKM Mutfak (Tekrar) Eğlence Öğleden Sonra
17.20 Kanal D Şebeke (Tekrar) Eğlence Akşam Üstü
19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
20.00 Kanal D 007 James Bond: Quantum Of Solace Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Gece
23.59 Kanal D Sultan (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
SHOW TV
07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
08.00 Show Hayatın Tadı (Tekrar) Sohbet Sabah
10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
12.45 Show Hayatın Tadı Sohbet Öğle
13.50 Show Vahe’nin Sofrası Yemek Programı Öğle
15.00 Show Üniversite Medya Eğitim Öğleden Sonra
16.30 Show Pis Yedili (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Show TV Ana Haber Haberler Akşam
20.00 Show Survivor Ünlüler - Gönüllüler Yarışma Prime-time
23.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece
23.45 Show Cumartesi Sürprizi (Tekrar) Magazin Gece
ATV
06.30 Atv Kayıp Prenses (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
08.30 Atv Beyblade: Metal Masters Çizgi-Film Sabah
09.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.40 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.40 Atv Kalbim Seni Seçti (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
14.50 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Atv Alemin Kıralı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Yahşi Cazibe (Final) Yerli Dizi Prime-time
23.20 Atv Nihat Hatipoğlu ile Kandil Dini Program Gece
STAR
07.00 Star Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi-Film Sabah
08.00 Star Pıtırcık Çizgi-Film Sabah
08.30 Star Klon Savaşları Çizgi-Film Sabah
09.20 Star Merlin Yabancı Dizi Sabah
11.30 Star Üstün Dökmen’le Küçük Şeyler Aktüalite Sabah
12.30 Star Süper Star Life Magazin Öğle
15.15 Star Pasaport Yarışma Öğleden Sonra
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.20 Star Canımın İçi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star İffet (Sezon Finali) Yerli Dizi Prime-time
23.10 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Gece
FOX
07.30 Fox Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
10.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.00 Fox Müzede Bir Gece 2 Yabancı Sinema Öğle
15.15 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Fox Ana Haber Hafta Sonu Haberler Akşam
19.45 Fox Lale Devri (Sezon Finali) Yerli Dizi Prime-time
23.59 Fox Nuh’un Gemisi Yabancı Sinema Gece
TV 8
07.15 TV 8 Evrim Akın İle Uzman Avı Aktüalite Sabah
08.00 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
11.00 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
12.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Öğle
13.00 TV 8 Haberler Haberler Öğle
13.45 TV 8 İyilik Sağlık Sağlık Öğle
15.00 TV 8 8. Etap Teknoloji Öğleden Sonra
15.45 TV 8 İnce İnce (Tekrar) Müzik Programı Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Eğitim ve Başarı Eğitim Akşam Üstü
18.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Aktüalite Akşam
20.00 TV 8 Hafta Sonu Haberleri Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Dönüşüm Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Disko Kralı Eğlence Gece
KANALTÜRK
07.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
08.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
09.15 Kanaltürk Kuzucuklarım Yerli Sinema Sabah
10.45 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Sabah
12.15 Kanaltürk Dünyayı Geziyorum Gezi Öğle
13.00 Kanaltürk Tatlı Sürprizler Yemek Programı Öğle
13.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğle
14.30 Kanaltürk Gak Guk Eğlence Öğle
16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Tatil Gezi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Boş Oda 2 Yabancı Sinema Prime-time
23.20 Kanaltürk Kick Boks Gecesi Spor Programı Gece
KANAL 7
06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ’ten Tablolar Aktüalite Sabah
08.30 Kanal 7 Her Şeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
10.15 Kanal 7 Misket Tv Filmi Sabah
11.45 Kanal 7 Taş Devri (Tekrar) Gezi Sabah
13.30 Kanal 7 Çöl Kartalı Yerli Sinema Öğle
15.15 Kanal 7 Aslanlar Sürüsü Belgesel Öğleden Sonra
16.10 Kanal 7 Gelin Çiçeği Yerli Sinema Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri Haberler Akşam
19.00 Kanal 7 Toprak Ana Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Miraç Kandili Özel Dini Program Prime-time
22.45 Kanal 7 Eyüp Sultan Yolcusu Tv Filmi Gece
SAMANYOLU TV
06.00 Samanyolu Tv Filmi Tv Filmi Sabah
06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
09.10 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
10.45 Samanyolu Ve İnsan Aldandı Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
14.20 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Öğle
16.20 Samanyolu Belgesel Belgesel Öğleden Sonra
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
22.15 Samanyolu Miraç Kandili Dini Program Prime-time
TRT 1
06.10 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
06.40 TRT1 Adam Olacak Çocuk Aktüalite Sabah
07.40 TRT1 Güzel ve Çirkin Çizgi-Film Sabah
09.35 TRT1 Hanna´nın Altınları Yabancı Sinema Sabah
11.45 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
14.05 TRT1 Mazi Kalbimde Yaradır Yerli Dizi Öğle
15.45 TRT1 Muhsin Bey Yerli Sinema Öğleden Sonra
17.40 TRT1 Tersyüz Aktüalite Akşam Üstü
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.15 TRT1 Mevlid Programı - Miraç Kandili Dini Program Prime-time
21.30 TRT1 Polonya - Çek Cumh. Maç Prime-time
22.30 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
23.50 TRT1 Rusya - Yunanistan Maç Gece
CİNE 5
07.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
07.10 Cine-5 Türksoy’la İpekyolu Gezi Sabah
08.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Sabah
08.30 Cine-5 Oyun Evi Çocuk Programı Sabah
09.05 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Sabah
09.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.20 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.50 Cine-5 Cine Tube Eğlence Sabah
11.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
12.00 Cine-5 Emine Beder’le Afiyet Olsun Yemek Programı Öğle
13.05 Cine-5 Sicilya’da İslam İzleri Belgesel Öğle
14.05 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Öğle
15.10 Cine-5 Portreler (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
16.10 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı İle Gönül Sohbetleri Dini Program Öğleden Sonra
17.45 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Akşam Üstü
19.35 Cine-5 Sıcak Gündem Haberler Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Kandil Özel Dini Program Prime-time
21.50 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı İle Gönül Sohbetleri Dini Program Prime-time
23.15 Cine-5 Komor Adaları: Med Cezir Belgesel Gece
CNBC-E
06.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
06.25 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
06.50 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
07.15 CNBC-E Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
08.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
09.00 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
09.25 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
09.50 CNBC-E Back at the Barnyard Çizgi-Film Sabah
10.35 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
11.25 CNBC-E Penguens Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
11.50 CNBC-E I Carly Çizgi-Film Sabah
13.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Öğle
13.30 CNBC-E Mike & Molly Yabancı Dizi Öğle
14.30 CNBC-E Better with You Yabancı Dizi Öğle
15.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.30 CNBC-E Bleep My Dad Says Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 CNBC-E Endgame Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Hell On Wheels Yabancı Dizi Akşam
20.00 CNBC-E A Fistful of Dollars Yabancı Sinema Prime-time
22.00 CNBC-E The Fades Yabancı Dizi Prime-time
23.00 CNBC-E Spartacus: Vengeance Yabancı Dizi Gece
E2
08.00 E2 The Ellen Show Sohbet Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
12.00 E2 Hot In Cleveland Yabancı Dizi Öğle
14.30 E2 Ellen Show Sohbet Öğle
16.15 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğleden Sonra
18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
20.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
TNT
06.30 Tnt Jelly Jam Çizgi-Film Sabah
06.40 Tnt Bananas In Pyjamas Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Mama Mirabelle Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Wow Wow Wubbzy Çizgi-Film Sabah
08.00 Tnt Laz Town Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
09.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
09.30 Tnt Adventure Time Çizgi-Film Sabah
10.00 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
10.30 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
11.00 Tnt Ben 10 Ultimate Challange Çizgi-Film Sabah
11.30 Tnt Acele Koca Aranıyor Yerli Sinema Sabah
13.30 Tnt İnecek Var Komedi-Kabare Öğle
15.00 Tnt Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Tnt Hınç Yerli Sinema Akşam Üstü
18.30 Tnt İsmail Komedi-Kabare Akşam
20.30 Tnt Yıldızlarla Düet Konser Prime-time
23.00 Tnt Dick ve Jane İş Başında Yabancı Sinema Gece
23.59 Tnt The Mentalist Yabancı Dizi Gece Yarısı
LİG TV
00:30Günün Sonu
01:001 Yıldız 10 Gol: Ünal Karaman
01:15Premıer Leageu'de Sezonun Ardından
03:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
03:45Günün Sonu
04:15Maç Saati: Kayserispor - Bursaspor
06:001 Yıldız 10 Gol: Serkan Aykut
06:15Maç Saati: Orduspor - Fenerbahçe
08:00Şampiyonluğun Öyküsü
09:00Sezonun En Güzel 100 Golü
10:00Günaydın Futbol
12:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
13:00Haberler
13:15Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
14:00Haberler
14:15Süper Final'in Hikayesi
16:00Haberler
16:15Maç Saati: Galatasaray - İstanbul BB
18:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
18:451 Yıldız 10 Gol: Ariza Makukula
19:00Ana Haber
19:4519:45
20:15Özel Röportaj: Fikret Orman
20:45Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Önü
21:45Maç Saati: Trabzonspor - Manisaspor
22:30Haberler
22:45Maç Saati: Trabzonspor - Manisaspor
23:30Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
00:30Günün Sonu
01:001 Yıldız 10 Gol: Mehmet Yıldız
LİG TV 2
00:00Brezilya Serıe A Maç Özetleri
00:301 Yıldız 10 Gol: Serkan Aykut
00:45Quiz: Gökhan Ünal
02:00Günün Sonu
04:15Brezilya Serıe A Maç Özetleri
04:45Premier League World
06:00İngiltere Maç Özetleri
07:00Premier League Sezonun En İyi Maçları
10:3021: Yakın Tarihin Unutulmaz Gol Kralları
12:30Günaydın Futbol
14:30Trabzonspor - Manisaspor
16:15Premier League World
16:45Footbrazil
17:001 Yıldız 10 Gol: Mehmet Topuz
19:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
19:45Sezonun En İyi Maçları: Lyon - Toulouse
21:30Quiz: Danıel Pancu
22:00İngiltere Maç Özetleri
23:001 Yıldız 10 Gol: Ünal Karaman
23:30Eskimeyen Maçlar: Liverpool - Everton
00:00Avrupa'nın Kralları: Robin van Persie
00:30Quiz: Gökhan Zan
LİG TV 3
01:00Haberler
01:15Sezonun En İyi Maçları: Wolverhampton - Chelsea
03:00Haberler
03:15Play-Off 1. Maç: Anadolu Efes - Beşiktaş Milangaz
05:00Haberler
05:15En İyi Maçları: Lyon - Toulouse
07:00Haberler
07:15Eskimeyen Maçlar: Everton - Manchester United
08:00Haberler
08:151 Efsane 10 Gol: Ruud Gullit
08:30Hayatım Basketbol: Serdar Apaydın
09:00Haberler
09:15Avrupa'nın Kralları: Giroud
09:30Haberler
10:30Otofan
11:00Haberler
11:15Play-Off 2. Maç: Anadolu Efes - Beşiktaş Milangaz
13:00Brezilya Serie A Maç Özetleri
13:30Geniş Özet: Lille - Nıce
14:00Haberler
14:15BBL 3.05: Sezonun Ardından
16:15Sezonun En İyi Maçları: Manchester City - Tottenham
18:00Haberler
18:151 Efsane 10 Gol: Ruud Gullit
18:30Hayatım Basketbol: Serdar Apaydın
19:00Haberler
19:15Eskimeyen Maçlar: Chelsea - Everton
20:00Haberler
20:15Sezonun En İyi Maçları: Newcastle Utd. - Manchester Utd.
22:00Haberler
22:15Sezonun En İyi Maçları: PSG - Toulouse
00:00Footbrazil
00:30Internacional - Botafogo (C)
FB TV
07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:25 KLİP
07:30 HAVA DURUMU
07:55 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:27 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 59-60.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ
10:25 REKLAM
10:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
10:55 REKLAM
11:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 EURO 2012 TEKRAR
11:55 REKLAM
12:00 EURO 2012 DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 GENÇ ÇİZGİ
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER (30.11.2011)
14:25 REKLAM
14:30 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
16:25 REKLAM
16:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 ZAMAN TÜNELİ (BOLİÇ)
17:08 KLİP
17:10 AHMET EROL'UN ANISINA
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 FİLEDE FENER TEKRAR
18:25 REKLAM
18:30 FİLEDE FENER DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 SİNEMA SİNEMA
19:25 REKLAM
19:30 GENÇ ÇİZGİ
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 EURO 2012 CANLI
21:25 REKLAM
21:30 EURO 2012 DEVAM
21:40 REKLAM
21:45 GÜNÜN RÖPORTAJI (MIROSLAV STOCH)
22:10 REKLAM
22:15 DELFİ KAHİNİ
22:40 REKLAM
22:45 DELFİ KAHİNİ DEVAM
23:10 REKLAM
23:15 MAÇ KAÇ KAÇ
23:40 KLİP
23:45 EURO 2012 CANLI
00:10 REKLAM
00:15 EURO 2012 DEVAM
00:25 REKLAM
00:30 HABER
01:25 REKLAM
01:30 DELFİ KAHİNİ
01:55 KLİP
02:00 DELFİ KAHİNİ DEVAM
02:25 KLİP
02:30 EURO 2012 TEKRAR
02:55 KLİP
03:00 EURO 2012 DEVAM
03:25 KLİP
03:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (MIROSLAV STOCH)
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 MAÇ KAÇ KAÇ
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER (30.11.2011)
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU
NTV SPOR
09:00 SPOR HABERLERİ
11:00 EURO 2012 ÖZEL
12:00 SPOR HABERLERİ
12:10 MOBIL 1 THE GRID
12:40 RÜZGAR ÜSTÜ
13:00 SPOR HABERLERİ
13:10 EURO 2012 KUPA BÜLTENİ
13:30 YENİLSEN DE YENSEN DE
15:00 SPOR HABERLERİ
15:10 TÜRKİYE - KÜBA (2012 FIVB)
16:00 SPOR HABERLERİ
16:15 AQUABIKE DÜNYA ŞAMPİYONASI
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 HAYATIM SPOR
18:00 SPOR HABERLERİ
18:20 KÜBA - SIRBİSTAN (2012 FIVB)
20:00 SPOR HABERLERİ
20:10 FUTBOL MUNDIAL
21:00 SPOR HABERLERİ
21:05 TÜRKİYE - ARJANTİN (2012 FIVB)
23:00 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (FA CUP)
23:40 EURO 2012 ÖZEL
KANAL D
06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulubü Çocuk Programı Sabah
07.00 Kanal D Tapınaktaki Hazine 3 Çizgi Sinema Sabah
10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
12.45 Kanal D Belalı Ada Yabancı Sinema Öğle
14.45 Kanal D BKM Mutfak (Tekrar) Eğlence Öğleden Sonra
17.20 Kanal D Şebeke (Tekrar) Eğlence Akşam Üstü
19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
20.00 Kanal D 007 James Bond: Quantum Of Solace Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Gece
23.59 Kanal D Sultan (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
SHOW TV
07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
08.00 Show Hayatın Tadı (Tekrar) Sohbet Sabah
10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
12.45 Show Hayatın Tadı Sohbet Öğle
13.50 Show Vahe’nin Sofrası Yemek Programı Öğle
15.00 Show Üniversite Medya Eğitim Öğleden Sonra
16.30 Show Pis Yedili (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Show TV Ana Haber Haberler Akşam
20.00 Show Survivor Ünlüler - Gönüllüler Yarışma Prime-time
23.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece
23.45 Show Cumartesi Sürprizi (Tekrar) Magazin Gece
ATV
06.30 Atv Kayıp Prenses (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
08.30 Atv Beyblade: Metal Masters Çizgi-Film Sabah
09.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.40 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.40 Atv Kalbim Seni Seçti (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
14.50 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Atv Alemin Kıralı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Yahşi Cazibe (Final) Yerli Dizi Prime-time
23.20 Atv Nihat Hatipoğlu ile Kandil Dini Program Gece
STAR
07.00 Star Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi-Film Sabah
08.00 Star Pıtırcık Çizgi-Film Sabah
08.30 Star Klon Savaşları Çizgi-Film Sabah
09.20 Star Merlin Yabancı Dizi Sabah
11.30 Star Üstün Dökmen’le Küçük Şeyler Aktüalite Sabah
12.30 Star Süper Star Life Magazin Öğle
15.15 Star Pasaport Yarışma Öğleden Sonra
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.20 Star Canımın İçi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star İffet (Sezon Finali) Yerli Dizi Prime-time
23.10 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Gece
FOX
07.30 Fox Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
10.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.00 Fox Müzede Bir Gece 2 Yabancı Sinema Öğle
15.15 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Fox Ana Haber Hafta Sonu Haberler Akşam
19.45 Fox Lale Devri (Sezon Finali) Yerli Dizi Prime-time
23.59 Fox Nuh’un Gemisi Yabancı Sinema Gece
TV 8
07.15 TV 8 Evrim Akın İle Uzman Avı Aktüalite Sabah
08.00 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
11.00 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
12.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Öğle
13.00 TV 8 Haberler Haberler Öğle
13.45 TV 8 İyilik Sağlık Sağlık Öğle
15.00 TV 8 8. Etap Teknoloji Öğleden Sonra
15.45 TV 8 İnce İnce (Tekrar) Müzik Programı Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Eğitim ve Başarı Eğitim Akşam Üstü
18.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Aktüalite Akşam
20.00 TV 8 Hafta Sonu Haberleri Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Dönüşüm Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Disko Kralı Eğlence Gece
KANALTÜRK
07.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
08.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
09.15 Kanaltürk Kuzucuklarım Yerli Sinema Sabah
10.45 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Sabah
12.15 Kanaltürk Dünyayı Geziyorum Gezi Öğle
13.00 Kanaltürk Tatlı Sürprizler Yemek Programı Öğle
13.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğle
14.30 Kanaltürk Gak Guk Eğlence Öğle
16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Tatil Gezi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Bir Çılgının İçinde Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Boş Oda 2 Yabancı Sinema Prime-time
23.20 Kanaltürk Kick Boks Gecesi Spor Programı Gece
KANAL 7
06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ’ten Tablolar Aktüalite Sabah
08.30 Kanal 7 Her Şeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
10.15 Kanal 7 Misket Tv Filmi Sabah
11.45 Kanal 7 Taş Devri (Tekrar) Gezi Sabah
13.30 Kanal 7 Çöl Kartalı Yerli Sinema Öğle
15.15 Kanal 7 Aslanlar Sürüsü Belgesel Öğleden Sonra
16.10 Kanal 7 Gelin Çiçeği Yerli Sinema Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri Haberler Akşam
19.00 Kanal 7 Toprak Ana Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Miraç Kandili Özel Dini Program Prime-time
22.45 Kanal 7 Eyüp Sultan Yolcusu Tv Filmi Gece
SAMANYOLU TV
06.00 Samanyolu Tv Filmi Tv Filmi Sabah
06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
09.10 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
10.45 Samanyolu Ve İnsan Aldandı Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
14.20 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Öğle
16.20 Samanyolu Belgesel Belgesel Öğleden Sonra
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
22.15 Samanyolu Miraç Kandili Dini Program Prime-time
TRT 1
06.10 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
06.40 TRT1 Adam Olacak Çocuk Aktüalite Sabah
07.40 TRT1 Güzel ve Çirkin Çizgi-Film Sabah
09.35 TRT1 Hanna´nın Altınları Yabancı Sinema Sabah
11.45 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
14.05 TRT1 Mazi Kalbimde Yaradır Yerli Dizi Öğle
15.45 TRT1 Muhsin Bey Yerli Sinema Öğleden Sonra
17.40 TRT1 Tersyüz Aktüalite Akşam Üstü
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.15 TRT1 Mevlid Programı - Miraç Kandili Dini Program Prime-time
21.30 TRT1 Polonya - Çek Cumh. Maç Prime-time
22.30 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
23.50 TRT1 Rusya - Yunanistan Maç Gece
CİNE 5
07.00 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
07.10 Cine-5 Türksoy’la İpekyolu Gezi Sabah
08.00 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Sabah
08.30 Cine-5 Oyun Evi Çocuk Programı Sabah
09.05 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Sabah
09.30 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.20 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.50 Cine-5 Cine Tube Eğlence Sabah
11.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
12.00 Cine-5 Emine Beder’le Afiyet Olsun Yemek Programı Öğle
13.05 Cine-5 Sicilya’da İslam İzleri Belgesel Öğle
14.05 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Öğle
15.10 Cine-5 Portreler (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
16.10 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı İle Gönül Sohbetleri Dini Program Öğleden Sonra
17.45 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Akşam Üstü
19.35 Cine-5 Sıcak Gündem Haberler Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Kandil Özel Dini Program Prime-time
21.50 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı İle Gönül Sohbetleri Dini Program Prime-time
23.15 Cine-5 Komor Adaları: Med Cezir Belgesel Gece
CNBC-E
06.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
06.25 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
06.50 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
07.15 CNBC-E Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
08.30 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
09.00 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
09.25 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
09.50 CNBC-E Back at the Barnyard Çizgi-Film Sabah
10.35 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
11.25 CNBC-E Penguens Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
11.50 CNBC-E I Carly Çizgi-Film Sabah
13.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Öğle
13.30 CNBC-E Mike & Molly Yabancı Dizi Öğle
14.30 CNBC-E Better with You Yabancı Dizi Öğle
15.30 CNBC-E The Big Bang Theory Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.30 CNBC-E Bleep My Dad Says Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 CNBC-E Endgame Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Hell On Wheels Yabancı Dizi Akşam
20.00 CNBC-E A Fistful of Dollars Yabancı Sinema Prime-time
22.00 CNBC-E The Fades Yabancı Dizi Prime-time
23.00 CNBC-E Spartacus: Vengeance Yabancı Dizi Gece
E2
08.00 E2 The Ellen Show Sohbet Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
12.00 E2 Hot In Cleveland Yabancı Dizi Öğle
14.30 E2 Ellen Show Sohbet Öğle
16.15 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğleden Sonra
18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
20.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı
TNT
06.30 Tnt Jelly Jam Çizgi-Film Sabah
06.40 Tnt Bananas In Pyjamas Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Mama Mirabelle Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Wow Wow Wubbzy Çizgi-Film Sabah
08.00 Tnt Laz Town Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
09.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
09.30 Tnt Adventure Time Çizgi-Film Sabah
10.00 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
10.30 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
11.00 Tnt Ben 10 Ultimate Challange Çizgi-Film Sabah
11.30 Tnt Acele Koca Aranıyor Yerli Sinema Sabah
13.30 Tnt İnecek Var Komedi-Kabare Öğle
15.00 Tnt Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Tnt Hınç Yerli Sinema Akşam Üstü
18.30 Tnt İsmail Komedi-Kabare Akşam
20.30 Tnt Yıldızlarla Düet Konser Prime-time
23.00 Tnt Dick ve Jane İş Başında Yabancı Sinema Gece
23.59 Tnt The Mentalist Yabancı Dizi Gece Yarısı
LİG TV
00:30Günün Sonu
01:001 Yıldız 10 Gol: Ünal Karaman
01:15Premıer Leageu'de Sezonun Ardından
03:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
03:45Günün Sonu
04:15Maç Saati: Kayserispor - Bursaspor
06:001 Yıldız 10 Gol: Serkan Aykut
06:15Maç Saati: Orduspor - Fenerbahçe
08:00Şampiyonluğun Öyküsü
09:00Sezonun En Güzel 100 Golü
10:00Günaydın Futbol
12:00Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
13:00Haberler
13:15Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
14:00Haberler
14:15Süper Final'in Hikayesi
16:00Haberler
16:15Maç Saati: Galatasaray - İstanbul BB
18:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
18:451 Yıldız 10 Gol: Ariza Makukula
19:00Ana Haber
19:4519:45
20:15Özel Röportaj: Fikret Orman
20:45Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Önü
21:45Maç Saati: Trabzonspor - Manisaspor
22:30Haberler
22:45Maç Saati: Trabzonspor - Manisaspor
23:30Avrupa'nın Kupası 2012: Maç Sonu
00:30Günün Sonu
01:001 Yıldız 10 Gol: Mehmet Yıldız
LİG TV 2
00:00Brezilya Serıe A Maç Özetleri
00:301 Yıldız 10 Gol: Serkan Aykut
00:45Quiz: Gökhan Ünal
02:00Günün Sonu
04:15Brezilya Serıe A Maç Özetleri
04:45Premier League World
06:00İngiltere Maç Özetleri
07:00Premier League Sezonun En İyi Maçları
10:3021: Yakın Tarihin Unutulmaz Gol Kralları
12:30Günaydın Futbol
14:30Trabzonspor - Manisaspor
16:15Premier League World
16:45Footbrazil
17:001 Yıldız 10 Gol: Mehmet Topuz
19:00Spor Toto Süper Lig Maç Özetleri
19:45Sezonun En İyi Maçları: Lyon - Toulouse
21:30Quiz: Danıel Pancu
22:00İngiltere Maç Özetleri
23:001 Yıldız 10 Gol: Ünal Karaman
23:30Eskimeyen Maçlar: Liverpool - Everton
00:00Avrupa'nın Kralları: Robin van Persie
00:30Quiz: Gökhan Zan
LİG TV 3
01:00Haberler
01:15Sezonun En İyi Maçları: Wolverhampton - Chelsea
03:00Haberler
03:15Play-Off 1. Maç: Anadolu Efes - Beşiktaş Milangaz
05:00Haberler
05:15En İyi Maçları: Lyon - Toulouse
07:00Haberler
07:15Eskimeyen Maçlar: Everton - Manchester United
08:00Haberler
08:151 Efsane 10 Gol: Ruud Gullit
08:30Hayatım Basketbol: Serdar Apaydın
09:00Haberler
09:15Avrupa'nın Kralları: Giroud
09:30Haberler
10:30Otofan
11:00Haberler
11:15Play-Off 2. Maç: Anadolu Efes - Beşiktaş Milangaz
13:00Brezilya Serie A Maç Özetleri
13:30Geniş Özet: Lille - Nıce
14:00Haberler
14:15BBL 3.05: Sezonun Ardından
16:15Sezonun En İyi Maçları: Manchester City - Tottenham
18:00Haberler
18:151 Efsane 10 Gol: Ruud Gullit
18:30Hayatım Basketbol: Serdar Apaydın
19:00Haberler
19:15Eskimeyen Maçlar: Chelsea - Everton
20:00Haberler
20:15Sezonun En İyi Maçları: Newcastle Utd. - Manchester Utd.
22:00Haberler
22:15Sezonun En İyi Maçları: PSG - Toulouse
00:00Footbrazil
00:30Internacional - Botafogo (C)
FB TV
07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:25 KLİP
07:30 HAVA DURUMU
07:55 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:27 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 59-60.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ
10:25 REKLAM
10:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
10:55 REKLAM
11:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 EURO 2012 TEKRAR
11:55 REKLAM
12:00 EURO 2012 DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 GENÇ ÇİZGİ
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER (30.11.2011)
14:25 REKLAM
14:30 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
16:25 REKLAM
16:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 ZAMAN TÜNELİ (BOLİÇ)
17:08 KLİP
17:10 AHMET EROL'UN ANISINA
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 FİLEDE FENER TEKRAR
18:25 REKLAM
18:30 FİLEDE FENER DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 SİNEMA SİNEMA
19:25 REKLAM
19:30 GENÇ ÇİZGİ
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 EURO 2012 CANLI
21:25 REKLAM
21:30 EURO 2012 DEVAM
21:40 REKLAM
21:45 GÜNÜN RÖPORTAJI (MIROSLAV STOCH)
22:10 REKLAM
22:15 DELFİ KAHİNİ
22:40 REKLAM
22:45 DELFİ KAHİNİ DEVAM
23:10 REKLAM
23:15 MAÇ KAÇ KAÇ
23:40 KLİP
23:45 EURO 2012 CANLI
00:10 REKLAM
00:15 EURO 2012 DEVAM
00:25 REKLAM
00:30 HABER
01:25 REKLAM
01:30 DELFİ KAHİNİ
01:55 KLİP
02:00 DELFİ KAHİNİ DEVAM
02:25 KLİP
02:30 EURO 2012 TEKRAR
02:55 KLİP
03:00 EURO 2012 DEVAM
03:25 KLİP
03:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (MIROSLAV STOCH)
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 MAÇ KAÇ KAÇ
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER (30.11.2011)
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE UNIVERSAL - DRESDNER DEVAM
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU
NTV SPOR
09:00 SPOR HABERLERİ
11:00 EURO 2012 ÖZEL
12:00 SPOR HABERLERİ
12:10 MOBIL 1 THE GRID
12:40 RÜZGAR ÜSTÜ
13:00 SPOR HABERLERİ
13:10 EURO 2012 KUPA BÜLTENİ
13:30 YENİLSEN DE YENSEN DE
15:00 SPOR HABERLERİ
15:10 TÜRKİYE - KÜBA (2012 FIVB)
16:00 SPOR HABERLERİ
16:15 AQUABIKE DÜNYA ŞAMPİYONASI
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 HAYATIM SPOR
18:00 SPOR HABERLERİ
18:20 KÜBA - SIRBİSTAN (2012 FIVB)
20:00 SPOR HABERLERİ
20:10 FUTBOL MUNDIAL
21:00 SPOR HABERLERİ
21:05 TÜRKİYE - ARJANTİN (2012 FIVB)
23:00 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (FA CUP)
23:40 EURO 2012 ÖZEL
Yorum yap