• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 18500+Plus/20000HD Kanal Yedek Alma ve Geri Yükleme İşlemleri (Resimli Anlatım)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 18500+Plus/20000HD Kanal Yedek Alma ve Geri Yükleme İşlemleri (Resimli Anlatım)

Kanal Yedek Alma İşlemi

Öncelikle cihazınızda bu işlemleri yapabilmeniz için BURADAKİ yazılımın yüklü olması gerekmektedir.

Daha sonra cihazınızda gerekli kanal arama işlemlerini ve düzenleme işlemlerini yaparak USB belleğe kanal listenizi alabilir ve sonra ki yazılımlarda kullanmak üzere yedeğinizi saklayabilirsiniz.

Kanallarınızın yedeğini almak için ;

Önce FAT32 olarak biçimlendirilmiş bir USB belleği cihazınıza takınız.

Daha sonra Menü - Kanal Düzenleme - Kanalları Yedekle kısmına giriş yapınız.

Karşınıza çıkan Kanalları yedekle sorusuna Evet diyerek işleme devam ediniz.

Kanal listeniz USB belleğe UDB uzantılı dosya olarak kaydedilecektir.

Bu şekilde kanal listemizi USB belleğimize yüklemiş olduk.

Kanal Yedeklerini Geri Yükleme

Yukarıda ki anlatımda almış olduğumuz kanal listesini USB belleğimizin içine gönderiyoruz ve cihaza takıyoruz.

Menü - Kanal Düzenleme - Kanalları Geri Yükle kısmına geliyoruz.

Burada karşımıza gelen Kanalları Geri Yükle seçeneğine Evet diyerek devam ediyoruz.

Cihaz kanalları kaydedecek ve kapanıp açıldıktan son yüklediğimiz kanal listemiz
    aktif hale gelecektir..

Kolay gelsin.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

kesinlikle geri yükle dediğinizde aynı kanalları yüklemiyor ve tp listesi saçmalıyor saçmaladığı tp yi silemiyorsunuz daha dün gece denedim fabrika ayarlarına dönmeden de düzelmiyor. bilgilerinize

Yorum yap

bende de aynı oldu,mecburen yeni yazılım ve yeni kanal listesi oluşturdum, emu ile izlenen kanallarda sorun var, idman azerbaycan kanalı açılmaz oldu,yazılımda sorun var galiba...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X