• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 18500 HD Free Share 24.2.2012 Beta Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu cihaz için yeni alanın yorumuyla eskisininki bi başka olcaktı sanırım . Kahve ağzıyla yada iyi aile çocuğu ağzıyla yazmak sorunu çözmüyor malesef saçma polemiğe girmek yersiz burda cihaz ve yazılımı hakkında bişeyler yazıyoruz neresi sizi gerdi anlayamadım .
    kaldıki benim cihazdan memnun olup olmadığım kimseyi ilgilendirmez sorunlu olan her cihaz için gereken yazılıp çizilir buna fikir özgürlüğü ve eleştiri diyorlar. adminlik sizde son söz benimdir ! mantığını fazla tetiklemiş..

Yorum yap

Bu yazılımı yapanların ellerine saplık...ileride giderilecek eksiklerini biz kullanıcılar da biliyor,yazılımı yapanlarda 300 TL ye cihaz alıp onunla jüpitere gitmeye kalkışamlara şaşıyorum.
      D-smart...Digitürk v.s hiç merak etmedim etmem de,haspelkader PC bilgimle Next 18500 HD ve Next 9000 xcam Ultra ile 9 uyduda istediğimden fazla kanal izleyebiliyorum.
      Yok bilmemne cam Free Share ile çakışıyormuş,yok filanca kart devredışı kalıyormuş yakınmalarına sadece gülüyorum... madem o değerli xxxcam modülü,kartı aldınız ne işiniz var free share ile parayı basıp mercedes alınmışsa ona mercedes gibi binmek lazım..LPG yalışmaz.
      Next 18500 HD...Next 9000 XCam Ultra-120 Ofs.çanak-Diseqc motor

Yorum yap

baypass, valla bende sana gülüyorum. Zaten bu memlekette herkes armutlarla elmaları karıştırdığı için bu halde oluyoruz. Verilen bir test yazılımı var. nasıl çalışacağı ya da sorunları hakkında herkes birşeyler yazacak. Zaten bu cihaz satılırken modüllü dsmart ile birikte satıldı. şu anki yazılımda bir sorun var. Ama senin gibi herşeyi beleş izlemek isteyenler bu gibi şeyleri anlayamazlar. O nedenle yazılımla ilgili sıkıntın varsa yaz, yoksa buraya birşey yazmak zorunda değilsin. bilgisayarınla ve cihazlarınla birlikte 9 uydudan seyrettiğin adult kanallarınla seni başbaşa bırakmak lazım.

Yorum yap

erkkaan arkadaşım sen kendine gül...ben bu cihazı ilk çıktığı zaman d-smartsız aldım 300 tl para verdim.İlk cihazını 1992 yılında almış biri olarak eğer uydu denilince ilk aklıma gelen senin gibi adult kanallar olsaydı o imkanı sağlayan cihaz almasını da bilirdim.
          Hiç yokken free share ile en az 80-90 kanal fazlalığım oldu,nesini beğenmeyeceğim ben bunun kaldı ki henüz test yazılımı daha da geliştirileceğini beklemek saflık mıdır..?
          Bu cihazı alırken kimse bana şu kadar kanalı şifresiz izleyeceksin diye garanti vermedi ki,bilgin...becerin varsa PC ile bu kanalların istediğine kavuşursun yoksa her yazılıma her değişikliğe muhalefet eder sağa sola elindeki cihazı kötülersin.
          Filancanın evindeki 1300- 1500 TL lik turbo cihazın bana hiçbir faydası yok,onun için piyasadaki en iyi cihaz elimdeki cihazdır.Çünkü BENİM CİHAZIMDIR.
          Next 18500 HD...Next 9000 XCam Ultra-120 Ofs.çanak-Diseqc motor

Yorum yap

aferin sana

Yorum yap

Ellerine sağlık usta

Yorum yap

tşkrler

Yorum yap

hayırlı akşamlar üstadlar.bu yazılımı daha önce yüklediğimde freshare açıldı ve kanalları izliyordum.cumartesi günü kanal aratayım vs derken açılan kanallar açılmaz oldu.tekrar bu yazılımı atıyorum ama freshare aktif olmuyor nasıl halt yediysem daha açamıyorum.ne olur üstadlar yardımınızı rica ediyorum.ne yapmam gerektiğini adım adım anlatırsanız sıfırdan yazılımı vs atcam şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum yap

kimse yokmu yardım edecek

Yorum yap

YSN-54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kimse yokmu yardım edecek

@Mach1
                      Menü Gereçler Yerel Network Ayarları 666666 tuşlayın Free Share açılır
                      Yerel network ayarlarini yukardaki gibi olup olmadigini konturol ettiniz mi.

Yorum yap

üstad benim yaptığım işlem önce cihazı fabrika ayarlarına alıyorum daha sonra freeshare olan yazılımı atıyorum ardından türksat ve hotbird uydusuna kanal taratıp kanal sıralama yazılımını atıyorum yerel networke gelip 666666 yaptığımda freshare yazan sarı renkli yazı çıkmıyor cumartesiye kadar oluyordu şimdi olmuyor bir yerde hatam var ama nerde çözemedim.Bana adım adım yapmam gerekeni anlatacak şekilde yardımınızıza ihtiyacım var.

Yorum yap

freeshare sona mı erdi, bilgisi olan?

Yorum yap

erkkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            freeshare sona mı erdi, bilgisi olan?
                            Astra19° ,Hotbırd13°East ve Nilesat07°West uydularında devam etmektedir.
                            Kolay gelsin.

Yorum yap

teşekkürler, telefon hattında sorun varmış, düzeldi.

Yorum yap

bugün itibariyle free share içerisinde cyfrowy,nova,iti,sky platformlarını izleyemiyorum. Ayrıca jsc hdler de açılmamakta. Sorun yaşayan varmı merak ettim?
                                kolay gelsin, iyi pazarlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X