• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-8000 XCAM 19.12.2011 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-8000 XCAM 19.12.2011 Yazılımı

- Türksat 2A-3A 42Doğu frekanslar güncellendi.
    - Eutelsat W3C 16Doğu frekanslar güncellendi.
    - Biss şifreler güncellendi.
    Eklenen Dosyalar

Emek ve paylaşımınız için teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        - Türksat 2A-3A 42Doğu frekanslar güncellendi.
        - Eutelsat W3C 16Doğu frekanslar güncellendi.
        - Biss şifreler güncellendi.
        Digium usta benim cihaz next 8000x cam 02.02.2010 yazılımı yüklü bu yazılımın açtıgı türksat bissler neler.Benim şuanki yazılım ntv leri ve trt leri açıyor bana idman tv ictimai tv rustavi 2 gibi kanallar da gerekli bu yazılımla bu kanallar açılır mı
        30.10.2010 yazılımında açıldıgı yönünde bilgi var onu mu yüklemeliyim bunu mu.
        Acill.

Yorum yap

dark67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Digium usta benim cihaz next 8000x cam 02.02.2010 yazılımı yüklü bu yazılımın açtıgı türksat bissler neler.Benim şuanki yazılım ntv leri ve trt leri açıyor bana idman tv ictimai tv rustavi 2 gibi kanallar da gerekli bu yazılımla bu kanallar açılır mı
          30.10.2010 yazılımında açıldıgı yönünde bilgi var onu mu yüklemeliyim bunu mu.
          Acill.
          buraya bakarak istedigin kanalları izlersin ****** formda var zaten

http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=614

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            buraya bakarak istedigin kanalları izlersin ****** formda var zaten

http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=614
            Usta sen bu cihazı kullanıyomusun bu cihazı kullanan arkadaşlar bilir öyle ******* girince ne yazıkki kanalları açamıyoruz.Yardımın için tşk ederim ama dediklerini zaten yapmıştım olmuyor ne yazıkki.Ya yeni yazılım cıkması lazım yada benim 02.02.2010 yazılımından sonra cıkan 2 yazılımdan biri oluyomu benim onu ögrenmem lazım cihazı kullanan birinin yardımını bekliyorum.

Yorum yap

Usta sen bu cihazı kullanıyomusun bu cihazı kullanan arkadaşlar bilir öyle ******* girince ne yazıkki kanalları açamıyoruz.Yardımın için tşk ederim ama dediklerini zaten yapmıştım olmuyor ne yazıkki.Ya yeni yazılım cıkması lazım yada benim 02.02.2010 yazılımından sonra cıkan 2 yazılımdan biri oluyomu benim onu ögrenmem lazım cihazı kullanan birinin yardımını bekliyorum.
              SENİN cihaz Next 8000 XCAM

Idman TV (42°)

Next 8000 XCAM Pluslar icin
              Elle BISS bölümüne yazilmiyacak, CCW bölümüne yazilacak

00:1234560065432100
              01:1234560065432100

yada bunu yükle

sadece ekleme Idman TV (42°) 10.09.2012 diger istedigin kanal da var var
              Eklenen Dosyalar

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                SENİN cihaz Next 8000 XCAM

Idman TV (42°)

Next 8000 XCAM Pluslar icin
                Elle BISS bölümüne yazilmiyacak, CCW bölümüne yazilacak

00:1234560065432100
                01:1234560065432100

yada bunu yükle

sadece ekleme Idman TV (42°) 10.09.2012 diger istedigin kanal da var var
                Tşkler usta ilgilendigin için ama bu ccw bölümü tam olarak nerede bi onu deniyeyim olmazsa bu konudaki 19.12.2011 yazılımını yükleyip üzerinede senin verdigin dosyayımı atayım yoksa direk senin verdigin dosyayımı yükleyeyim.Kardeş dedigin gibi pluslar için benim cihazda öyle bi bölüm yok.

Yorum yap

Tşkler usta ilgilendigin için ama bu ccw bölümü tam olarak nerede bi onu deniyeyim olmazsa bu konudaki 19.12.2011 yazılımını yükleyip üzerinede senin verdigin dosyayımı atayım yoksa direk senin verdigin dosyayımı yükleyeyim.Kardeş dedigin gibi pluslar için benim cihazda öyle bi bölüm yok.
                  cihazınızda emulu yazılım yokmu yoksa emulu yazılım atın sonrada verilen keyi yükleyin

Yorum yap

Teksen Nickli Üyeden Alıntı
                    cihazınızda emulu yazılım yokmu yoksa emulu yazılım atın sonrada verilen keyi yükleyin
                    cihazda emulu yazılım mevcut 02.02.2010 yazılımı daha yenisi var onun için sordum direk keyi mi yükleyeyim.

Yorum yap

cihazda emulu yazılım mevcut 02.02.2010 yazılımı daha yenisi var onun için sordum direk keyi mi yükleyeyim.
                      varsa verilen dosyayı yükle

Yorum yap

Teksen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        varsa verilen dosyayı yükle
                        Tşkler kardeş gerek kalmadı elle hallettim biraz zahmetli oldu ama sonunda buldum.

Yorum yap

Buradan devam edin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X