• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD Genel Bilgiler,Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

üstad bir el at barca maçına çok az kaldı,
    ayrıca ***.db sini flash bellek ile yüklemek istedim ama onuda beceremedim.onu nerden yükleyecez(kayıt medya bölümünde hdd,pvr,timer,medya oynatıcı,usb çıkarın bölümlerinden hangisi )
    teşekkürler

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı
      üstad bir el at barca maçına çok az kaldı,
      ayrıca ***.db sini flash bellek ile yüklemek istedim ama onuda beceremedim.onu nerden yükleyecez(kayıt medya bölümünde hdd,pvr,timer,medya oynatıcı,usb çıkarın bölümlerinden hangisi )
      teşekkürler
      Burada gerekli açıklamaları yaptım
      http://www.mach1digital.com/mach1for...82&postcount=8

Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

***.db olarak görmüyor sadece dumbfile.abs diye algılıyor .onuda o şekilde başlat dedim inşallah bişi olmaz.rüstavi gene açılmadı...offf offf

Yorum yap

Uydu üzerindeki son yazılım yüklü değil ise yükleyip öyle deneyin emuyu aktif etmeyi.

İyi akşamlar.
          www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Uydu üzerindeki son yazılım yüklü değil ise yükleyip öyle deneyin emuyu aktif etmeyi.

İyi akşamlar.
            hemi uydudadan hemide usb ile güncelledim verilen son yazılım ve *** dosyası ve uydudan tüm code arı yükleyince emuyu aktif ettim..rustavi2 şifresi var ama yinede açmadı.

Yorum yap

METEHAN__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hemi uydudadan hemide usb ile güncelledim verilen son yazılım ve *** dosyası ve uydudan tüm code arı yükleyince emuyu aktif ettim..rustavi2 şifresi var ama yinede açmadı.
              Bu dosyayı yükleyip sonucu bildirir misiniz ?
              Eklenen Dosyalar
              www.next.com.tr

Yorum yap

üstad dün akşam ümidi kesmiş ve internetten ayrılmıştım.Bugün yeni gördüm ayrıca pm de,
                ilgilinizden dolayı teşekkür ederim.bu dosya da yükledim ama bugün maç olmadığı için test edebilme imkanımız yok ancak cumartesi günü size bildirebilirim.Tekrar teşekkürler..
                Not.receiverde hangi *** ve softcam dosyası yüklü olduğunu nerden anlayabiliriz

Yorum yap

Bugün itibariyle Futbol maçlarında Trt nin tüm şifreli kanalları(HD dahil),NTVspor ve idman tv gösteriyor ama bunun haricinde aztv,içtimai,rustavi göstermiyor.Ayrıca güncel dosyaları usb den yüklerken receiver kaydettim yüklüyorum diyor ama sanki benim taktığım flash belleğe kaydediyor..Neyse zamanla bu sorunlar hallolur inşallah..İyi geceler

Yorum yap

Bugün itibariyle Futbol maçlarında Trt nin tüm şifreli kanalları(HD dahil),NTVspor ve idman tv gösteriyor ama bunun haricinde aztv,içtimai,rustavi göstermiyor.Ayrıca güncel dosyaları usb den yüklerken receiver kaydettim yüklüyorum diyor ama sanki benim taktığım flash belleğe kaydediyor..Neyse zamanla bu sorunlar hallolur inşallah..İyi geceler
                    Şu an için İctimai tv şifreye girdi bu kanalı test etme şansım oldu,

Bu kanalı İzlemek için tetikleyici kanal kullanmak gerekiyor bu modelde

11064 V 13000 frekansında bulunan FEED1 kanalına gelip ardından İctimai tv kanalına gelince kanal açılıyor.

Ayrıca kéyleri cihazda olmayan bir kanalın biss kéyini eklemek isterseniz, o kanalı izlerken kumandadan OK tuşuna basıp açılan kanal menüsünde iken kumandadan mavi tuşa basıp o kanala ait olan kéyi girebilirsiniz.

Kolay gelsin.
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekkürler üstad çok makbule geçti..maçta deneyeceğim..

Yorum yap

içtimai tv

Üstad önce teşekkürlerimi ileteyim..:helal:Şu anda içtimai tv de maç seyrediyorum hemi de feed1 kullanmadan..nasıl olduğunu anlatayım..biss *** eklemek için ok tuşuna basma olayı imdat gibi oldu..açmayan kanallara tıklayıp gördümki açmayan kanallarda biss yok diyor ama EMU da var gözüküyordu..neyse önce elle giriyim dedim bis ******* ararken sizin son yüklediğiniz 28.11.2011 tarihi *** dosyasını gördüm ve onu dumb.files olarak yükleyince tüm şifreler geri geldi.,,ve mutlu son..thankssss....:mzk:

Yorum yap

Üstad önce teşekkürlerimi ileteyim..:helal:Şu anda içtimai tv de maç seyrediyorum hemi de feed1 kullanmadan..nasıl olduğunu anlatayım..biss *** eklemek için ok tuşuna basma olayı imdat gibi oldu..açmayan kanallara tıklayıp gördümki açmayan kanallarda biss yok diyor ama EMU da var gözüküyordu..neyse önce elle giriyim dedim bis ******* ararken sizin son yüklediğiniz 28.11.2011 tarihi *** dosyasını gördüm ve onu dumb.files olarak yükleyince tüm şifreler geri geldi.,,ve mutlu son..thankssss....:mzk:
                          Öncelikle şunu belirteyim şu an İctimai tv şifresiz yayında sadece İdman tv şifreli yayında şu an..

Kéyleri bu linkteki gibi yükleyebilirsiniz.
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59907

Rustavi ve diğer kanalların kéylerini de gözden geçiriyorum, bunları da düzeltiyorum, bir sonra ki ekleyeceğim softcam dosyalarında eksik bisslerde tamamlanmış olacak.

Kolay gelsin.
                          www.next.com.tr

Yorum yap

dunkes:atla:

Yorum yap

Bugün itibariyle feed1 kanalını tetikleyici olarak kulandığımda içtimai tv ve AZTV deki maçları seyredebiliyorum..Teşekkürler üstad

Yorum yap

Dünkü Türksattaki Rustavi ve ITV georgia kanallarındaki maçları seyrettim(şifreli yada şifresiz artık bilemiyorum)..
                                sahi karbon üstad maçların şifreli yada şifresiz olduğunu maç esnasında nasıl anlarız?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X