• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 DOBRATECH sıfır (reset) Fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 DOBRATECH sıfır (reset) Fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

İptal oldu...

telnet ile bağlan
    root
    viva-lin
    sonra bu komutu ver bekle
    /etc/init.d/rcS
    bütün herşeyi siler bazen açılmamazlık yapıyor o zaman yazılımı tekrar at

Yorum yap

Teşekkürler...

Yorum yap

Windows 7 işletim sistemi olanlar ilk önce telnet'i yüklemeleri gerekicek.
        Resimde ne yapacağınız anlatılıyor...

Yorum yap

arkadaşlar telnettle bağlandım dediğiniz gibi yaptım makina resetlenmdei ama garip bişey oldu pc deki d yok old maf oldum ne yapıcam

Yorum yap

telnet konutuyla cihaza bağlanıp Next cihazınızı hard format atabilirsiniz.
            Yani kanal bilgilerini, server bilgilerini, hafızayı, gerekli gerekli gerekiz tüm manuel olarak girdiğiniz herşeyi siler. Sadece üzerinde bulunan yazılım kalır. Sıfırlanmıoş hali...

Sen D diskini nasıl sildin onu anlamadım... Yukardaki gibi yaptıysan hiç bir şekilde silinmez....

Yorum yap

valla cukulata anlamadım dediğin gibi yaptım wın 7 kullanıyorum wırlesden bağlandım makinaya önce görmedi sonra tekrar girdim bağlandım yaptığının aynısını yaptım makinada herşey silindi hatta makina int bağlanmadı dhcp hatası verdi tekrar kurdum ayarlarımı yaptım ana makinaya gectim benim yazılımlar d de olur baktım d yok olmuş kaç gündür uğraşıyorum olmadı birde d farklı hard dicsk yani bende 2 tane hard disck var biri c onda wın 7 yüklü öbürü başka hard disck oda d deli olucam yok yok d gitti bütün iş bilgilerim senelerdir kayıt tutuğum herşeyim

Yorum yap

arkadaşım bilgiyasarım simgesi üzerinde sağ tıkla ve yönet,sonra disk yönetimine tıkla orda d görünmezse kesin diski biçimlendirmişsinizdir.hiç uğraşmadan bilgileri kurtara bilirsiniz.silinen dosyaları kurtaran bir program var onunla geri getirirsiniz.isterseniz yardımcı olurum.

Yorum yap

handy recovery ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Yorum yap

dobratech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    valla cukulata anlamadım dediğin gibi yaptım wın 7 kullanıyorum wırlesden bağlandım makinaya önce görmedi sonra tekrar girdim bağlandım yaptığının aynısını yaptım makinada herşey silindi hatta makina int bağlanmadı dhcp hatası verdi tekrar kurdum ayarlarımı yaptım ana makinaya gectim benim yazılımlar d de olur baktım d yok olmuş kaç gündür uğraşıyorum olmadı birde d farklı hard dicsk yani bende 2 tane hard disck var biri c onda wın 7 yüklü öbürü başka hard disck oda d deli olucam yok yok d gitti bütün iş bilgilerim senelerdir kayıt tutuğum herşeyim
                    burda handy recovery indir

Yorum yap

yönettede gözükmüyor d sadece c var nasıl yardımcı olabirsin kurtarmam lazım d yi memoli

Yorum yap

yönettede gözükmüyor d sadece c var nasıl yardımcı olabirsin kurtarmam lazım d yi memoli
                        Arkadaşım linkteki programı indir ve kur diskleri analiz edersin silinen dosyalar geri gelir.yapamazsanız ayrıntılı olarak tarif ederim.

http://hotfile.com/dl/111109748/c62c...Crack.rar.html

Yorum yap

Team Viewer diye program var. Direk senin pc yönetimini karşı tarafa gösteriyor.

İstersen bana mail adresini ver msn den konuşup yardımcı olmaya çalışayım ama kurtulma ihtimali %40 gibi diyebilirim...

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            telnet ile bağlan
                            root
                            viva-lin
                            sonra bu komutu ver bekle
                            /etc/init.d/rcS
                            bütün herşeyi siler bazen açılmamazlık yapıyor o zaman yazılımı tekrar at
                            Bu Yöntem 19500 İçin de Geçerlimi? veya 19500 te hard reset diye bir özellik var mı?

Yorum yap

ben bağlanamıyorum cihaza

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X