• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nextstar 5000fta+plus emu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nextstar 5000fta+plus emu

Nextstar 5000fta+plus biss yazılımı yokmu

Son verilen yazlım burada:
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=57060
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Son yazılımı yukledim biss bölümüne nasıl giriyoruz peki ben biss li olarak biliyorum

Yorum yap

TAPLİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Son yazılımı yukledim biss bölümüne nasıl giriyoruz peki ben biss li olarak biliyorum

Buradaki işlemleri denediniz mi?

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=57402
        www.next.com.tr

Yorum yap

evet denedim ama bendeki cihaz 5000xfta değil 5000fta+plus

Yorum yap

Bissler zaten yazılımın içinde entegre,yazılımı yüklediğinizde biss kéyleri de güncellemiş oluyorsunuz ve biss şifreli kanalları izleyebiliyorsunuz,belki sonraki yazılımlarda bu model için de yeni kéylerin manuel olarak eklenebilmesi için yazılım verilebilir.
            www.next.com.tr

Yorum yap

emu 'yu açmak için gereçler bölümüne gelin 0000 tuşlayın kod düzenleme satırı açılır
              Next&Nextstar
              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

yazılımda bisler kendiliğinden açılyormuş tşkler

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                emu 'yu açmak için gereçler bölümüne gelin 0000 tuşlayın kod düzenleme satırı açılır
                öyle bir yer yok menüde

Yorum yap

TAPLİN Nickli Üyeden Alıntı
                  yazılımda bisler kendiliğinden açılyormuş tşkler

öyle bir yer yok menüde
                  menüye bastığınızda yazılım güncelleme v.s. 3 satır olan bölüme ses açma tuşu ile geldiğinizde gereçler başlığı altındaki bölüme gelinmiş olur, 0000 tuşladığınızda kod düzenleme satırı 4. satır olarak çıkar emu açılmış olur biss ler ozaman çözülür.....ayrıca kod düzenleme 4. satır olarak içine girerseniz kendiniz editleyebilğirsiniz..kolay gelsin..
                  Next&Nextstar
                  EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı
                    menüye bastığınızda yazılım güncelleme v.s. 3 satır olan bölüme ses açma tuşu ile geldiğinizde gereçler başlığı altındaki bölüme gelinmiş olur, 0000 tuşladığınızda kod düzenleme satırı 4. satır olarak çıkar emu açılmış olur biss ler ozaman çözülür.....ayrıca kod düzenleme 4. satır olarak içine girerseniz kendiniz editleyebilğirsiniz..kolay gelsin..
                    slm ye-5000+pulus master kodu nedir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X