• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 10500 pvr usb bağlantı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 10500 pvr usb bağlantı

merhabalar arkadaşlar, forumda aradım ilgili yeri bulamadım , eğer yanlış yerde konu açtıysam eminim adminler gerektiği yere taşıyacaklardır.

sorum şudur; next ye 10500 model (d-smart) pvr uydu alıcım var, burda kaydettiğim dosyaları cihazın hdd'si dolduktan sonra harici diskimde saklamak istiyorum, bunun için cihazla pc / flasth disck / harici disk le nasıl bağlantı kurabilirim ? ethernet yada usb yoluyla olabilir, bilgisi olan varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. sevgiler & saygılar

kimseden cevap yok. yine cevabıda ben yazayım ; D-smartla görüştüm, şu an için cihazla bilgisayar arasında bir bağlantı yapmak kesinlikle mümkün değilmiş. usb girişini ve ethernet girişini devre dışı bırakmışlar zatıaalileri. peki madem bunlar kullanılmayacaktı cihazın üzerine neden koydunuz dediğimde ; şu an için kullanınımı aktif değil fakat ilerde açılabilir gibi önünüze bir parça yem atıp, umut garibin ekmeği silahını çıkartıyorlar. uzun lafın kısası ; 160 gb lık cihaz sabit diskine güvenip kimsecikler yanılmasın. birkaç dizide mutlaka dolacaktır. bir dizi 6-8 gb yer kaplıyor. oluşturduğunuz dosyaları hiçbir şekilde harici diskinizde yedekleyemiyor, bilgisayarınızdaki dosyaları pvr cihazından açamıyorsunuz. bu cihazı alacaklar birkere daha düşünsün ( yada birkaç kere) derim. sevgiler & saygılar

Yorum yap

Merhaba aynı uydu alıcısından bendede var,ben 8mbe kadar sınırsız smile abonesiyim banada 1 senelik smart paket ile pvr uydu alıcısı hediye ettiler.Daha yeni kullanıcı olarak görüşlerimi belirteyim,
      1.Kanal geçiş hızı tatmin edici değil,önceden redline marka cihaz kullanıyodum çok daha hızlıydı.
      2.Gerçekten sağlıklı sinyal istiyor yoksa kanal geçişlerinde sorun yaratabiliyor.
      3.Lnb girişleri 2 adet 2 farklı çanaktan gelmesi daha sağlıklı dediler ama ben merkezi sistem kullandığım için tek kabloyu çoklayıp 2 kablo yaptılar.
      4.Usb 2-4-8gblık bellekler taktım hiç birinde tepki vermedi.Menüdede usb ile ilgili bölüm göremedim.Bence çok büyük eksiklik..
      5.En çok rahatsız olduğum kısım geceleri ben kısık sesle tv izlerim ama cihazda fan olduğu için beni rahatsız etti.İlk açılışta çok daha yüksek fan sesi oluyor sonra düşüyor ama yinede duyulması çok kötü olmuş.

Benim gördüğüm -ve+ yanları bunlar kullandıkça ekleyebilirim.Eğer usbden pcye veri aktarabilirseniz buraya yazmanız çok iyi olur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X