• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye-2010 Tiger K e y Menusu Girişi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Ye-2010 Tiger K e y Menusu Girişi

Next Ye-2010 Tiger *** Menusu Girişi

Emu açma ve Server Ayarı bölümünü aktif etmek için Menude Multimedya üzerinde "8888" tuşlayın K e y Menüsüne ulaşmak icin herhangi bir kanal izlerken HELP tusuna basınız ..

hocam tesekkur ederim... bu konu sabitlenirse faydali olur...

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

friend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam tesekkur ederim... bu konu sabitlenirse faydali olur...

Yorum yap

Tiger 2010 Full HD Cihazında Georgian Tv Ses sorunu ?

Cihazda kanalın şifreleri cihazın içerisinde olmasına rağmen yayın açık. ama ses yok diğer kanallarda ses normal Sadece GEORGİAN TV kanalına gelince ses yok görüntü var. Sorun nedir acaba bilgilendirirmisiniz.

Yorum yap

hala son yazdığım iletime cevap veren bile yok. gerçekten ilginç bir durum ... sadece gülüyorum. yani. ayıp ama inanırmısın ayıp. böylesine her cihaza yazılım çıkmakta. ama biz ise ortada kaldık. bakıyoruz. ki desteğimiz kalmadı.. ..

Yorum yap

Halen next 2000 CIS süper plas ve 18000 HD CX kullanıyorum.2010 CIS HD tiger almayı düşünüyorum.EMU ile izlenen kanalları bundada izleyebilecekmiyim.Teknosa fiyatını 349 TL.den 199 TL.ye indirince şüphelendim.Tavsiye edermisiniz.Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

cevap verecek birileri yokmu?

Yorum yap

isayurga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Halen next 2000 CIS süper plas ve 18000 HD CX kullanıyorum.2010 CIS HD tiger almayı düşünüyorum.EMU ile izlenen kanalları bundada izleyebilecekmiyim.Teknosa fiyatını 349 TL.den 199 TL.ye indirince şüphelendim.Tavsiye edermisiniz.Şimdiden teşekkürler.
                  Nextstar YE-18000 HD CX modelinde izleyebildiğiniz kanalları bu cihaz ile de izleyebilirsiniz.( TNTSat ve CanalSat paketleri hariç)...
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

karbon kardeş teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X