• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

redlıne br-5000x hd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• redlıne br-5000x hd

ben de redlıne br-5000x var paylaşım bulabilirmiyim saygılarımal

:no::cuara::cuara::cuara:redline br 5000 aldım 1ay oldu 2seferdir yazılım çöküyor berbat bir makina asla tavsiye etmiyorum başka sorunlarda var ama onları daha sonra yazacağım redline sitesine yazdım fakat kimse dikkate almadı teknik destek kesinlikle yok almayı düşünen arkadaşlara duyrulur saygılar.....:no::no::no::no:

Yorum yap

sayın ecebey2 kardeş bu yazdıklarına uydukutdu bölümünde cevap yazdım.neden redline 5000hd kötülüyon sen başka cihazların ajanımısın kardeşim.yoksa başka firmaların avukatımı. kaç yerde bu makinayı kötülüyon.cihaz gayet iyi jet gibi çalışıyor.ya sen bu işi bilmiyon. yada çok acemisin veya cihazı çok karıştırıyon.fazla bızıklarsan öyle olur..sendeki sorun nedir belki yardımcı olabiliriz.bizim gibi ustalar sizin gibi çaylaklara bu işi biraz öğretsinler.makinayı kötüleme kardeşim. cihaz çok iyi.kullanmasını bilmiyorsan bir bilene sor. haydi kolay gelsin .

Yorum yap

bu bilgisayarmı çöküyor. recivırda film seyredilebiliyor makina neden kötülüyorsun ilerki zamanlarda büyük ihtimal uydudan güncelleme başlayacak

Yorum yap

yahu hala şu redlineden bahsediliyor ya ona şaşıyom bu cihazmı kardeşim teneke teneke.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X