• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Baff FULL HD 2000 CCcam Bilgilerinin Girilmesi nasıl resimli anlatım varmı arkadaşlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Baff FULL HD 2000 CCcam Bilgilerinin Girilmesi nasıl resimli anlatım varmı arkadaşlar

Baff FULL HD 2000 CCcam Bilgilerinin Girilmesi nasıl resimli anlatım varmı arkadaşlar ?:toplu:

C: .d.dyndns.b... ....0 ...9 ...2 bu serveri nasıl grecem örnek

c: batuhan dyndns.55555 amos 12000 örnek ?

30.0° West hispasat 90.0° East yamal201

??? Yardım arkadaşlar nasıl connet olacam

Yorum yap

siz nasıl baglanıyorsunuz hazır yedeginizmi atıyorsunuz resim veya video koysanız bir zahmet arkadaşlar

Yorum yap

yav arkadaşlar neden cevap veriyorsunuz ? ab sat ve bullsat ****** hangi emuda elle acıyor 1.121 den sonra acmıyor diyorlar 56 + 74 + 81 ve 84 emularında birde siz nasıl server giyorsunuz anlatsaNIYA arkadaşlar

Yorum yap

Bunları giriyorum ama connet olmuyor yumatu 1.281 emusunda yardım Arkadaşlar

Yorum yap

resimdeki ic aypidende connet olmuyor yada benim yazdıgım aypidende 192.168.2.2 dende baglanmıyor resimdeki yere site ismi yazmışlar ora ic aypi yeri degilmi ?

Bunları giriyorum ama connet olmuyor yumatu 1.281 emusunda yardım Arkadaşlar

Yorum yap

buldum arkadaşlar en yukarı serverin ismi ve altlara kullancı adı ve şifre ok herşey 1.281 truman emusunda

Yorum yap

Artık yumatu emu ile veriyor nextin internetden verdigini tüh cihazı satalı 2 gün oldu yarın coruma gidiyorumAşkın elıok. yoksa toptancı erol calışkan bayram sonu gelir,

syn. master71,den alıntı
                1.3.09 yazılımı kullananlara ---****** farkıyla bombalar nascamda büyük süprizler

yapmanız gereken 1.3.09 yazılımını yüklüyorsunuz

1 kanal üzerindeyken kumanda üzerinden

info mavi tuş beyaz tuş ok

çıkan kutucuklara # 55 # 007 * yazın nasscam seçin

sayamadığım kanallar hepsi fullll

emeğe saygı *********** farkıyla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X