• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye-2010 Cıs Tiger Emu Ve Server Açma

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar emu menüyü açtıktan sonra herhangi bir yayın üzerinde (görüntü olan )kanal üzerinde help tuşuna basınız emu menüsü karşınızdadır saygılar.

Yorum yap

xc10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar emu menüyü açtıktan sonra herhangi bir yayın üzerinde (görüntü olan )kanal üzerinde help tuşuna basınız emu menüsü karşınızdadır saygılar.
      bilgi için teşekkür edrim..
      Next&Nextstar
      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Arkadaşlar bu cihazı yeni aldım maksat HD receiver olsun vede LDC ye HDMI dan bağlanim diye ama biri geldi senden internet varsa ethernet ile bağlan cihaza interneti bağla vede herşeyi seyret dedi, şimdi türksat a çevrili 1 uydum var bundan neleri nasıl seyredebilirim bilgi lütfen nasıl yapılcak hiçbir bilgim yokk.

Yorum yap

dostlar server ı nasıl girerim resimli yada biri yardımcı olsun acil

Yorum yap

next 2010 cıs tiger teknosada neden 99.00 tl.ye satıldı.bu cihazın değeri bumu?

Yorum yap

evet bu

Yorum yap

Arkadaşlar merhabalar daha önce key yüklemelerinde trt hd identi yanlış geldiğinden göstermiyordu. içine girip manuel olarak düzeltmek gerekiyordu. son keyleri indirdim akşam atacam sorum şu yine aynı poblem ile karşılaşırmıyım. trt hd nin identini manuel girmem gerekirse identi nedir? şimdiden teşekkürler malum önümüzde dünya kupası maçları var...

Yorum yap

song-tomas Nickli Üyeden Alıntı
                  Arkadaşlar merhabalar daha önce key yüklemelerinde trt hd identi yanlış geldiğinden göstermiyordu. içine girip manuel olarak düzeltmek gerekiyordu. son keyleri indirdim akşam atacam sorum şu yine aynı poblem ile karşılaşırmıyım. trt hd nin identini manuel girmem gerekirse identi nedir? şimdiden teşekkürler malum önümüzde dünya kupası maçları var...
                  Kod:
                  Biss ID:1FFF
                  Ident:0001
                  Frekans:11041
                  Sembol:08400

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X