• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bulsatcom

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bulsatcom

hellasat kanal arama frekansı nedir arkadaşlar?

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hellasat kanal arama frekansı nedir arkadaşlar?
    Oto aramadan NIT ON yapın taratın tüm tıpları bulur..

Yorum yap

teşekkürler benim çanak eski d.i.g.i çanağı yani ufak sinyal 43-44 civarında umarım yeterlidir...

Yorum yap

uydu derecesi girme

next ye 2000 cihazımda hellasat uydusunu sıfırladım yanlışlıkla şimdi tekrar girmeye çalışıorum ama bi türlü nasıl 39 derece doğuyu gireceğimi bulamadım yardım edebilir misiniz?

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          next ye 2000 cihazımda hellasat uydusunu sıfırladım yanlışlıkla şimdi tekrar girmeye çalışıorum ama bi türlü nasıl 39 derece doğuyu gireceğimi bulamadım yardım edebilir misiniz?
          Cihazınızı fabrikaya ayarlarına geri alırsanız silinen uydularınız geri gelecektir.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

bulsatcom

bulsatcom kanallarından(http://www.flysat.com/bulsatcom.php) sinyal alamıyorum acaba nedendir?

Yorum yap

Konu uygun bölüme alınmıştır.

Hellassat uydusunun çekim alanı haritadaki gibidir.

Bu uydu Türksat uydusunun 3 derece sağında kalmaktadır.
              www.next.com.tr

Yorum yap

bende bu çekim alanındayım hocamda acaba güncel kanal listesinde mi bir sorun var dedim? veya ben mi bulamadım???

Yorum yap

:ters::ters:
                  Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Cihazınızı fabrikaya ayarlarına geri alırsanız silinen uydularınız geri gelecektir.
                  walla yaptım hocam bayağı uğraştım kanal listeleri için tyeşekkürler...

Yorum yap

Eğer çanağınızda multifeed ( birden fazla lnb ) şeklinde bir bağlantı var ise lnb yi yanlış yere koymuş olabilirsiniz, Eğer ayrı bir çanak ayarlıyorsanız şu şekilde yapın

Burada uyduların en yüksek ve en düşük frekansları yazar
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53689

Verilen listeye göre yüksek frekanslardan sinyal almaya çalışın daha sonra düşük frekanstan ince ayar yaparsınız.
                    www.next.com.tr

Yorum yap

hella sat için en son yazılımı atıyorum sonra soft *** atıyorum şifreleri açmıyor yardımcı olurmusunuz ?

Yorum yap

barış99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hella sat için en son yazılımı atıyorum sonra soft *** atıyorum şifreleri açmıyor yardımcı olurmusunuz ?
                        Cihazınızın modeli nedir?
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Cihazınızın modeli nedir?
                          next ye 2000 fta usb gri kasa. bende şöle bir sorun var hellasat sinyalini 38-43 derece alıyorum, fakat flysattaki bulsatcom kanallarının tp'lerini manual giriyorum onlardan sinyal alamıyorum...acaba tpler mi değişti yoksa bende kanallar avrda ben mi açamıoyorum yoksa çanak ayarında mı sorun var bi,r türlü analamadım????:toplu:

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı
                            next ye 2000 fta usb gri kasa. bende şöle bir sorun var hellasat sinyalini 38-43 derece alıyorum, fakat flysattaki bulsatcom kanallarının tp'lerini manual giriyorum onlardan sinyal alamıyorum...acaba tpler mi değişti yoksa bende kanallar avrda ben mi açamıoyorum yoksa çanak ayarında mı sorun var bi,r türlü analamadım????:toplu:

Hellassat uydusunda bulunan tüm yayınlar ve frekansları burada
                            http://www.flysat.com/hellassat.php

Buradaki frekanslarla sinyal aldığınız frekansları ve bu frekanstaki kanalları karşılaştırın,yanlışlıkla başka uydudan sinyal almış olabilirsiniz.Doğru uyduda olduğunuzdan emin olduktan sonra çanğınıza ince ayar yapıp bulsatcom frekanslarından sinyal almaya çalışın.
                            Frekanslarda bir değişiklik söz konusu değil
                            http://www.flysat.com/bulsatcom.php

Frekansları elle girmenize gerek yok NIT arama açık kanal araması yapınız.

Bu frekanslardan sinyal almadan(Bulsatcom) zaten bu yayınları açamazsınız,öncelikle çanağınıza ince ayar yapıp bu linkteki frekanslardan sinyal almaya çalışın.

Sinyal aldıktan sonra cihazınıza
                            Son yazılımı
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54697
                            Güncel softcami
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
                            yüklediğinizde kanallar açılacaktır.

Kolay gelsin.
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Değerli hocalarım,
                              Bulsat paketi içindeki 11012 V 30000 içindeki Arena Kanallarını seyretmek mümkün müdür ?
                              Uyduyu taratmama rağmen bu kanalların adını bile bulamıyorum..Diğer kanallar çıkıyor..Şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X