• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Reality cam Laptop ile nasıl yüklenir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Reality cam Laptop ile nasıl yüklenir?

Reality cam laptop ile pcmcia üzerinden nasıl yüklenmeli alatabilirmisiniz? Yukarıdaki başlıkta bu konunun dosyaları verilmiş ama işlemler anlatılmamış. Yardımcı olabilecek bir üstat var mı?

Tşk.

atla:

yukarıda verılen
    realiyucam pcmcia driveri ve loader setup adında dosyaları ındırıyorsunuz...

burada yapacagınız işlem

modulu pcmcıa'ye takıp driveri pc ye tanıtmanızdır ama bu bazı laptop larda tanıtma işlemi zor olabılır bazı pc leride desteklemeyebılıyor verhasıl tanıkttık dıyelım..
    tanıttıktan sonra ucas_loader1.03 acıp settıngs bolumunde "port" ve "pcmcia" gorursun burada "pcmcıa" isaretleyip "file select" diyerek upd dosyasını seçin ve "Download now" tıklayın modul yuklemeye başlayacaktır..
    Not: Modul Yükleme tamamlamayı nasıl anlarsın "Download now" Butonu Aktiv hale geldıgınde modulu cıkart ... download now butonu aktıv olmadan cıkartırsan modul arızalanır bilgin olsun.. Yükleme Tarifi Bukadar Yemek Tarifi gibi oldu ama olsun

pcmcıa drıver ıcın tıkla
    http://www.mach1digital.com/mach1for...1&d=1130769804

loader yukleme programı ıcın
    http://www.mach1digital.com/mach1for...2&d=1130769804

Yorum yap

@ Hevalcano selamlar yeni konu acmadim burdan devam edeyim laptop var tanitamadim ayrica bende cas 3 yazici var Reality cam daha dün geldi 247 ve DP tamam ayrica versiyonuda yükselttim 1,1 modül yeni hic yükleme yapilmadi normal olarak simdi ben en son 1 0 19c yi yüklemek istiyorum bazi yerlerde okudum cas 3 le yüklemek aboneli kanallari gidebilir diye bende tereddütte kaldim acaba bana öneriniz ne olur saygilarimi sunuyorum ..

Yorum yap

Hevalcano üstad, teşekkür ederim ama dediğin gibi cam'i Laptop'a tanıtamadım. Ben de dışarıda phoenix 1.19c yi yüklettirdim. Ancak şimdi DP ve 24/7 yi açmıyor. Spice'i phoenix bölümünden smartcard EMU nagra'yı OFF yapınca açıyor ON yapınca açmıyor. Oto update yapmıyor DP ve 24/7 üzerinde bekleye bekleye bir hal oldum. Ayrıca DT yasal abonelik kartını da okumadı. Makinam Baftec 9009 x ci Dragon. Reality nin ayarlarının nasıl olması gerktiği hakkında bilgi verirmisiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum yap

murattica geç cevap için sorry bu aralarda nette giremedim ...

yazılımı 119c yani fun5 fun6 kartlarda yukleyebılırsınız.. bunlara bır turlu loader cıkartamadılar gıttı..

sımdı malum 2 kanal 247 ve dptv de sorun yok acılması gerek eyer acılmıyorsa o frekansı tekrar tarat

12092 27500 H Buradaki 247 ve dp ye bak burası acılmadıysa

12360 H 27500 deki sexview dp ve sexview 247 bak suanda tam hatırlayamadım hangısı acılıyor yarın bakar yazarım tekrar buraya oke

Yorum yap

burada o dedıgın kartı kullanabılmek ıcın

cas bolumune bak orada cw "ON" mu..

Yorum yap

komuy la ilgilenenlere tesekkur ler acaba bun ları reseımlı olarak anlatsanız leptopların nelerıne dııkkat etmemız lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X