• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2500 dcı "Trt 1 göstermiyor"

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2500 dcı "Trt 1 göstermiyor"

Selamlar, iyi günler. Başlıktada belirttiğim gibi next YE 2500 dcı kullanıyorum ve frekanslar değiştiğinden beri trt1 göstermiyor uydum ve eski gösterilmeyen kanallarda duruyor listemde. Yapmak istediğim bütün gösterilmeyen kanalları yada tüm kanalları aynı anda silmek (çünkü okadar çok kanallı elle silemiyorum) ve baştan kurmak bunlara trt1 de dahil. Bunu nasıl yapacağımı açıklarsanız sevinirim. Zaman ayırıp ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

mertwnage Nickli Üyeden Alıntı
    Selamlar, iyi günler. Başlıktada belirttiğim gibi next YE 2500 dcı kullanıyorum ve frekanslar değiştiğinden beri trt1 göstermiyor uydum ve eski gösterilmeyen kanallarda duruyor listemde. Yapmak istediğim bütün gösterilmeyen kanalları yada tüm kanalları aynı anda silmek (çünkü okadar çok kanallı elle silemiyorum) ve baştan kurmak bunlara trt1 de dahil. Bunu nasıl yapacağımı açıklarsanız sevinirim. Zaman ayırıp ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.
    kanal eklemeden 11962 v 03333 NIT on açık yaparak taratınız yada güncelleme frekansını verdiğim tıpı girip oto taramadan nıt on yaparak yine bulur öncelikle kanal düzenlemeye girin ok tuş yaparak seçeneklerden tıp tüm gibi seçenek çıkar oradan silebilirsin kanal listeni ve yukarda belirttiğim gibi güncelleyebilirsin yanlız anteninde her hangi bir sorun yoksa

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X