• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

diablo 2 modüle *** yükleme hk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• diablo 2 modüle *** yükleme hk

arkadaşlar cas3 ile *** güncellemesi yapacağım dosya için de caid.xml,****.xml,**** bin dosyaları var bunların hangisini yükleyeceğim
    birde cam modülün *** bölümüne elle *** girmek istiyorum içeriğine girince makina reset atıyor bunu neden yapar nex süper plus makinam
    selamlar yardımlarınızı bekliyorum

kaankar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cas3 ile *** güncellemesi yapacağım dosya için de caid.xml,****.xml,**** bin dosyaları var bunların hangisini yükleyeceğim
    birde cam modülün *** bölümüne elle *** girmek istiyorum içeriğine girince makina reset atıyor bunu neden yapar nex süper plus makinam
    selamlar yardımlarınızı bekliyorum

*** yüklemek için **** bin dosyasını yüklüyecen ayrıca ellede giremezsin cas3 le yüklüyecen

resimler türkey formdan alınmıştır

Programı çalıştırdıktan sonra sırasıyla yapılması gereken işlemler......

Cam Module kısmını tıklıyoruz.

Programın açılan bölümünde modülün yazılımının güncellenmesi. (Underworld.dup dosyasının modüle atılması.)

Bin dosyalarının ve CS (Gbox-Newcamd-Cccam) ile ilgili cfg dosyalarının modüle atılması..

Aynı şekilde gbox ve newcamd için klasörler içerisindeki cfg dosyaları silinerek tanımlanmış cfg dosyaları belirtilen şekilde modüle atılır.

Aşağıda belirtilen menüden Modülün imajı (yedeği) alınır, modüle imaj yüklemesi yapılır ve modül formatlanır.

Wireless ayarlarının yapılandırılması ve modüle yazılması..

Modülü cihaza taktıktan sonra yaplması gerekli ayarlar..

Yorum yap

sağol hocam çok makbule geçti selamlar

Yorum yap

teşekkürler usta

Yorum yap

merhaba arkadaşlar,

yeni diablo wifi aldım fakat nasıl kullanıcam anlayamadım şöyleki ; tv imde daihili uydu alıcım var modülü taktığımda ccam'i yükleyebilmek için ftp ile mi yüklemem gerekiyor yoksa cam proglamlayıcı ile mi? yardımcı olursanız sevinirm. tşk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X