• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Super Plus Serisi Yazılımları Arşivi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

1.Mesaj Güncellendi.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Tasnif ve tertipli olunca ne kadar muhteşem olmuş, elinize sağlık.
      DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
      KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

yeni yazılımlar çıkmayacak mı ne zaman dır bir şey yok :S lütfen ilgilenirseniz sewinirim next2000 superplus dpcs için kolay gelsin

Yorum yap

havin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yeni yazılımlar çıkmayacak mı ne zaman dır bir şey yok :S lütfen ilgilenirseniz sewinirim next2000 superplus dpcs için kolay gelsin
          Şimdilik yazılım çıkartılmasını gerektirecek bir durum yoktur.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Şimdilik yazılım çıkartılmasını gerektirecek bir durum yoktur.
            @tasarım üstadım Next Super Plus Serisi 18.12.2009 Yazılımları (127.48)
            çakılı kaldık. DPCIS'lara yönelik (hızlı pozisyoner) menüsü olan sarı tuşun düzeltilemediği ama bunun için bir çıkış yolu bulunursa düzeltilebileceği söylenmişti.Kesin söz verilmemiştir ama biz yinede bununla ilgili beklenti içerisindeyiz.Şu anda fausto programıyla absat ve bulsat emularına bakabiliyoruz.Next firması şu anda kullanıcıların beklentilerine yönelik yeni cihaz veya yazılım yapmayı bırakmış durumda olmasından dolayıda ayrıca üzüntülerimizide bildiririz.

Yorum yap

emu *** yokmu
              :firca:

Yorum yap

usta burda NEXT YE-2000 SUPER X PLUS_QNFM129.44_300610_TK0C0N0_pz.zip (1.09 MB, 337 Görüntülenme) burdaki zipli dosyayı pc ye yüklüyorum içindeki dosya görünümü gene zipli gibi gözüyor ama özelliklerine baktıgımda bin dosyı yazıyor aynen bu şieklde mi atacaaam yani ilk önce yazılım softcam sonra bu yadımcı olurmusunuz

Yorum yap

xxxmurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  usta burda NEXT YE-2000 SUPER X PLUS_QNFM129.44_300610_TK0C0N0_pz.zip (1.09 MB, 337 Görüntülenme) burdaki zipli dosyayı pc ye yüklüyorum içindeki dosya görünümü gene zipli gibi gözüyor ama özelliklerine baktıgımda bin dosyı yazıyor aynen bu şieklde mi atacaaam yani ilk önce yazılım softcam sonra bu yadımcı olurmusunuz
                  Eğer profilinizdeki uydu alıcıyı kullanıyorsanız bu yazılım size uygun değil,cihazınızın yazılımına buradan ulaşabilirsiniz.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40493

Ayrıca cihazınız ile tüm bilgileri buradaki linkten öğrenebilirsiniz.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...splay.php?f=40

Kolay gelsin.
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

bu emular nezaman verılecek acaba bulsat ıcın

Yorum yap

bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu emular nezaman verılecek acaba bulsat ıcın
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...851#post456851

Yorum yap

teşekürler KARBON USTA

Yorum yap

Ustam merhaba, öncelikle harika bir uygulama olmuş, çok teşekkür ederim.

Ama benim anlayamadığım birşey var ve bunun cevabını da çok araştırmama rağmen hiç kimseden alamadım. Next Super Plus Nrec 17.04.2008 Yazılımından sonra usbsiz seri için neden ek yazılım verilmiyor? Bu cihaza sahip olan bizler ne yapmalıyız? Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevineceğim. Selamlarımla.

Yorum yap

clouseau Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ustam merhaba, öncelikle harika bir uygulama olmuş, çok teşekkür ederim.

Ama benim anlayamadığım birşey var ve bunun cevabını da çok araştırmama rağmen hiç kimseden alamadım. Next Super Plus Nrec 17.04.2008 Yazılımından sonra usbsiz seri için neden ek yazılım verilmiyor? Bu cihaza sahip olan bizler ne yapmalıyız? Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevineceğim. Selamlarımla.
                            O modellere yazılım desteğinin kesildiğini ve yazılım çıkmayacağınıda biliyorum sizin yapacağınız desteği daha iyi bir modelini almak olacak sanırım..

Yorum yap

çok faydalı olmuş. emeğinize çok teşekkür ederim.

Yorum yap

elinize saglık cok guzel olmus..bir sey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim..
                                uzun zamandır yazılım guncellemesi yapmadım..02,12,2010 yazılımını dirak yuklersem bir sorun olurmu..yani daha onceki yazılımları yuklemeden..yoksa sıralamak mı gerekir..? şimdiden tesekkurler hocam..elinize saglık..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X