• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart modül ile Next 2000 HDTV kullanan var mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım modüller biraz geç açıyor next 2000 kendi modülünde dene hemen açar tabi hd kanalları açmıyor gömülü modülün hd desteği yok olsa sadece kartla olacak inşallah destek verirlerde d-smartı rahatlıkla seyrederiz selamlar.
    Denenen cihaz next 2000 hdtv son yazılım dsmart modül 6aylik hdpaket hediyeli olan

Yorum yap

corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım modüller biraz geç açıyor next 2000 kendi modülünde dene hemen açar tabi hd kanalları açmıyor gömülü modülün hd desteği yok olsa sadece kartla olacak inşallah destek verirlerde d-smartı rahatlıkla seyrederiz selamlar.
      D-Smart kartı Hiç bir cihazda yerleşik modulde kullanmayın. Kendi modülünde kullanın. Birde kart ücreti ödemek zorunda kalmayın..

80 lik çanakta son yazılım hiç bir kırılma olmadan seyredilebiliyor. HD ler saniye bazında SD lere oranla biraz geç açıyor. Oda çok önemli problem olmaması gerek..
      Computer High Engineer
      Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
      Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
      Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

ilk alanlardan sayılırım hiç problem yaşamadım
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

modülü alırken iki ayrı paket sunuyorlar standart ve hd paket bunadikatet ben kullandım
          Next 2000 HD cihazım var bende hicbisorun yok x-box yazılımı kullanıyorum yanlış paket seciminden ilk biray sorunsuz hd li paketleri seyrettim alacagınız pakede dikkat edin degilse dsmart hic bişekide yardımcı ol muyor saygılar

Yorum yap

dil seçeneği galiba bizim cihazlarımızdan kaynaklanıyor mesela dili orjinal dile getirin kayıt edip başka kanala geçin tekrar aynı kanala geçtiğimizde dil orjinal olarak çalışıyor bilginize

Yorum yap

hd2000 d-smart 6ay hediyeli cihazda son yazılım var x-box 21 derece ,emusu açık, paralı server, hiç bir sorunla karşlaşmadım ,dil seçeneyi tr seç kaydet çık ,bir kanal ileri al sonra geri o kanalın üzerine gel ,ses türkçe .

Yorum yap

ama bu dil seçme olayında digitürk te kanal üzerinde istediğin dili seçip izleyebiliyorsunuz d-smart yada next buna çözüm bulmalı

Yorum yap

Trt Hd

Almanya-Arjantin maçını hd olarak seyredebiliyormusunuz?
                  Next 2000 Super Plus
                  Next 2000 Super HDTV

Yorum yap

evet yavuztürk neden sormuştun acaba

Yorum yap

dili türkçe seçip açıp kapatınca düzeliyor

Yorum yap

crlsbrg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben bir hafta önce modül satın aldım, normal de sorun yok ama 11935/H/20000 frekansındaki HD kanallarda siyal:70 kalite: 65 olmasına rağmen sürekli mozaiklenme oluyo sebebini bilmiyorum, ağız tadıyla seyredemiyorum...
                        Selam öncelikler ben dsmart modülü kullanıyorum mozaiklenme sorunu vardı ama sorunu yeni version güncellemesiyle gidermişlerdir.Hd kalitesi müthiş eğer alışırsanız diğer kanalları bile izlemek istemiyorsunuz ben çok memnunun bilginz olsun artık mozaiklenme yoktur.

Yorum yap

Ben şu an modülle tüm hd kanalları izliyorum en ufak bir sorun yok kanal gecişleride neredeyse sd yakın almak istiyen arkadaşlara bilgisi olsun diye yazıyorum görüntü ise süper

Yorum yap

bende aldım hiç memnun değilim birkere kartı yedi yeni kart aldım hd sinema kanallarında100de100yüz sinyal olduğu halde devamlı donma oluyor diyer kanallara geçince daha göstermiyor bu sefer cihazı kapatıp açıyorum ondan sonra açıyor .

Yorum yap

cihazınıza son yazılımı yükleyip daha sonra cihazı fabrika ayarlarına geri cevirip yeniden kurulum yapın aynı sorunlar bendede vardı bunları yaptıktan sonra cihazı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum

Yorum yap

bende hem next 2000 süper hd tv var, hemde d -smart hdtv cihazı var. Ben modül alacaktım fakat almadan önce sormuştum.Modül alırsam sıkıntı olurmu diye bana evet dediler çünkü sinyal gerçek anlamda iyi gelmiyor ve güncelleme yapamıyormuş. arızalarda bu yüzden aluyor.arıza dediğim donma sorunu.sizde modülünüz güncelleme yapıyormu onu bir kontrol ediniz.en son nezaman modül kendini güncelledi.birde eğer sizde lcd televizyon varsa ve çift hdmı girişi varsa modül yerine d-smart hd alırsanız sizce daha iyi olur.ben memnunum.ben de aynı zamanda dijitürk üyeliğimde var.gayet memnunum.eğer d-smart hd alısanız şu andada iyi bir kampanyas var.d-smart hd alırsanız vestel piksılıns 84 ekran lcd tv veriyor.2 yıl sabit olmaız kaydıyla ayda paket fiyatınıza ek olarak 15.00 tl farklr hem d-samat hdyi alıyorsunuz hemde vestel piksılıns lcd tv alıyorsunuz.bence mantıklı.ben alamadım çünkü ben kampanyadan 1 hafta önce değiştirme kampanyasına katıldığım için olmadı.siz yeni üyelik yaparsanız ala bilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X