• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextstar ye-6000 fta yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextstar ye-6000 fta yardım

daha yeni nextstar ye-6000 fta uydu alıcısı aldım. birsürü kanal şifreli national geographic, discovery channel falan.. bunların şifrelerini kırmak istiyorum.. sabit bölümünde bununla ilgili birsürü konu var ama karışık olarak verilmiş vede bunları yaparken hangi kabloyla bağlanıcam uyduya? böyle sorularım var.. msnden yardım eden bi arkadaş olursa çok daha iyi olur hem çok uğraşmak zorunda kalmayız.. yardım etmek isteyen bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar eklesin lütfen: ************.com şimdiden teşekkürler!

yardımcı olcak kimse yok mu?

Yorum yap

Kişisel bilgilerinizi açık alanda vermek sakıncalı olduğundan yazınız editlenmiştir..
      Forum Kuralları

Yorum yap

utkutoptas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        daha yeni nextstar ye-6000 fta uydu alıcısı aldım. birsürü kanal şifreli national geographic, discovery channel falan.. bunların şifrelerini kırmak istiyorum.. sabit bölümünde bununla ilgili birsürü konu var ama karışık olarak verilmiş vede bunları yaparken hangi kabloyla bağlanıcam uyduya? böyle sorularım var.. msnden yardım eden bi arkadaş olursa çok daha iyi olur hem çok uğraşmak zorunda kalmayız.. yardım etmek isteyen bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar eklesin lütfen: ************.com şimdiden teşekkürler!
        Elinizdeki cihaz ile bahsi geçen kanalları izleyemezsiniz..
        Forum Kuralları

Yorum yap

utkutoptas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          thor uydusundan seyredebılirsın guncel keylerı gırerek.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X