• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ana sayfadaki istatistik bölümü..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ana sayfadaki istatistik bölümü..

Arkadaslar bunu bi forumda anlatilar anlamadim 3 haftadir cvp bekliyorum gelmedi siz bana yardim edin lütfen (2. Admin panelindeki pruduct manager (ürün yöneticisinden) product-topXstats.xml adlı dosyayı ekleyin.
    3. FORUMHOME tempine tablonun nerede olacağına göre şu kodları ekleyin) bunlari anlamadin eyer billiyorsaniz yada anladiysaniz bana izaht edermisiniz lütfen

Ana sayfadaki istatistik bölümü..
    (En son mesajlar, en yeni üyeler, en son gönderilenler...)

Kurulumu :

1. Ekteki topXstats.php adlı dosyayı forum dizinine gönderin
    2. Admin panelindeki pruduct manager (ürün yöneticisinden) product-topXstats.xml adlı dosyayı ekleyin.
    3. FORUMHOME tempine tablonun nerede olacağına göre şu kodları ekleyin :

PHP Kod:
    <if condition="$show['topXstats']">
    $topXstats
    </if>

Örneğin üstte yer alması için :

$header
    $navbar

yazısının hemen altına ;

Allat yer alması için :

</table>
    <br />
    <!-- end what's going on box -->

yazsının hemen altına ekleyebilirsiniz..

Önizimleme ve dosyalar ektedir..

tam olarak neresini anlamadın ona g&#246;re yardımcı olalım.. eklenti farklı aşamalardan oluşuyor.. her aşamanın nasıl yapılabildiği konusunda da bilgi ve a&#231;ıklamalarımız zaten mevcut başka konular i&#231;erisinde..

Yorum yap

MEsela Ben Bunu product-topXstats.xml nereye aticam Yani Nereye upload yapmam gerek olcak ve yukarda aldim gibi
      $topXstats
      </if>
      bunu nerden bulla billirim yardim edin lütfen
      elinizde varsa vbulletin 3.0.9 icin buraya sunarsaniz binmikatar olurum Biras detali anlatmaniz gerek Anlamak konusunda sayifim

Tsk

Yorum yap

engin_64 Nickli Üyeden Alıntı
        MEsela Ben Bunu product-topXstats.xml nereye aticam Yani Nereye upload yapmam gerek olcak ve yukarda aldim gibi
        $topXstats
        </if>
        bunu nerden bulla billirim yardim edin lütfen
        elinizde varsa vbulletin 3.0.9 icin buraya sunarsaniz binmikatar olurum Biras detali anlatmaniz gerek Anlamak konusunda sayifim

Tsk
        en başta yanlışın var; demişsin ki vB 309 için ; bu eklenti 3.0.x sürümlerde çalışmaz.. 3.5.x sürümleri için geçerlidir.. sende 3.0.9 vB varsa 3.0.x bölümüne bakman gerek.

Yorum yap

Bu forumda &#214;yle ilgili bulldum bi kac ama hepsi yarim ayak anlatilmis kimse bana yardim edemicekmis simdi

Yorum yap

engin_64 Nickli Üyeden Alıntı
            Bu forumda Öyle ilgili bulldum bi kac ama hepsi yarim ayak anlatilmis kimse bana yardim edemicekmis simdi
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1930

üstteki linkteki anlatım yeterince açık; yarım ayak değil..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X