• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SetEdit 918 Next 2000 Super Plus Kanal Düzenleme Editörü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Paylaşım için teşekkürler...Az önce kurdum ve 20 işlem sınırsız olarak çalışıyor...

Yorum yap

Slm arkadaslar

bende denedim simdi ,,,, sorunsuz calisiyor

Octagon SF918 SetEdit editörü gercekten harika bisey,,, helal olsun yapanlara

Slm

Yorum yap

sorunsuz çalışıyor teşekkürler
        kay:

Yorum yap

ÖNEMLİ UYARI.!!!!

Arkadaşlar. Gün boyunca SetEdit918 programı ile yaptığım çalışmalar sonucu kanal listesi düzenleme ve transporder güncelleme işlemleri sorunsuz gerçekleşti.

Ancak; kanal listesini cihaza yükledikten sonra LİG tv yasal kartını cihaz okumadı. Digitürk'ün verdiği orjinal modül de işe yaramadı. Bu arada EMU ile izlenebilen TV Globo/RAİ kanalları da açılmadı.

Tahminim, editör cihazın şifre çözme ile ilgili bölümünü olumsuz etkiliyor.

Bazı arkadaşların iddia ettiği gibi Crack dosyası bozuk değil. Program çalışıyor. Fakat software'nin şifre sistemini bozuyor.

Editor ile yaptığım düzenlemeyi USB üzerinden cihaza yüklemekteydim. Yarın da yapacağım değişikliklerle oluşan kanal listesini, RS232 kablo bağlantısı kullanarak SetEdit918 editör ile cihaza yükleyip deneyeceğim. Sonucu bildiririm.

Saygılar.

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı
            ÖNEMLİ UYARI.!!!!

Arkadaşlar. Gün boyunca SetEdit918 programı ile yaptığım çalışmalar sonucu kanal listesi düzenleme ve transporder güncelleme işlemleri sorunsuz gerçekleşti.

Ancak; kanal listesini cihaza yükledikten sonra LİG tv yasal kartını cihaz okumadı. Digitürk'ün verdiği orjinal modül de işe yaramadı. Bu arada EMU ile izlenebilen TV Globo/RAİ kanalları da açılmadı.

Tahminim, editör cihazın şifre çözme ile ilgili bölümünü olumsuz etkiliyor.

Bazı arkadaşların iddia ettiği gibi Crack dosyası bozuk değil. Program çalışıyor. Fakat software'nin şifre sistemini bozuyor.

Editor ile yaptığım düzenlemeyi USB üzerinden cihaza yüklemekteydim. Yarın da yapacağım değişikliklerle oluşan kanal listesini, RS232 kablo bağlantısı kullanarak SetEdit918 editör ile cihaza yükleyip deneyeceğim. Sonucu bildiririm.

Saygılar.
            SetEdit918 editör ile editlediğiniz dosyayı, arkasından orjinal StbLink 2.01 editör ile açın ve hiçbir şey yapmadan sadece kaydedip, cihaza gönderin ve test edin. Bakalım sonuç değişecek mi?

Yorum yap

Üstad;

Dediğiniz gibi yaptım, sonuç değişmedi. UDB dosyasını doğrudan SetEdit918 editör ile RS232 kablo bağlantısı kullanarak göndermeye çalıştım. Fakat 'İnvalid File' diye bir uyarı verdi.

Mevcut dosyayı yine RS232 kullanarak STBlink ile cihaza yolladım. LİG tv kartını cihaz okumuyor. Zannederim Octagon cihaz software ile Next 2000 Super Plus software farklı.

Birbirine uymuyor.

Yine de arkadaşlar editör üzerinde çalışsınlar. Düzgün işlem yapabilen olursa, nasıl yaptığını bizlerle paylaşsın.

Yorum yap

Octagon:SetEdit918 version 1.03 baz alinarak cracki bu

1.05 ile cracki yakinda hazir olucak, o sorunlar 1.05 de yok , ama oda suan full veriyon degil,,, 1.05 in crackini beklicez arkadaslar

slm

Yorum yap

Setedit918 Editörü sorunsuz çalışmaktadır ve kimse bunun aksini iddia etmemiştir sadece crack dosyası Windows XP Service Pack II ile çalışmamaktadır..Bu sabah işyerimdeki bilgisayara Windows XP Service Pack 3 kurdum ve sorunsuz çalıştı yani Limitsiz kullanabiliyorum..Emeğinize sağlık....

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Üstad;

Dediğiniz gibi yaptım, sonuç değişmedi. UDB dosyasını doğrudan SetEdit918 editör ile RS232 kablo bağlantısı kullanarak göndermeye çalıştım. Fakat 'İnvalid File' diye bir uyarı verdi.

Mevcut dosyayı yine RS232 kullanarak STBlink ile cihaza yolladım. LİG tv kartını cihaz okumuyor. Zannederim Octagon cihaz software ile Next 2000 Super Plus software farklı.

Birbirine uymuyor.

Yine de arkadaşlar editör üzerinde çalışsınlar. Düzgün işlem yapabilen olursa, nasıl yaptığını bizlerle paylaşsın.
                    Kendime ait kanal listesini bu editör ile düzenledim, STBLink 2.01 ile tekrar kaydettim ve şuan sizin yukarıda bahsetmiş olduğunuz Rai Int açık, Digi TV auto yapmaya devam ediyor bende.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kendime ait kanal listesini bu editör ile düzenledim, STBLink 2.01 ile tekrar kaydettim ve şuan sizin yukarıda bahsetmiş olduğunuz Rai Int açık, Digi TV auto yapmaya devam ediyor bende.
                      Sn. Tasarım.

Şu an cihazımda 06.04.2009 yazılımı mevcut. DISEqC 1.2 motor kullanıyorum. Sonraki tarihlerde verilen yazılım da DISEqC motor problemi vardı. Bu sebeple eski yazılıma dönmüştüm. Thor uydusunda ise sadece 11785 H frekansındaki paket yayını izleyebiliyorum. Bu sebeple Digi tv ile alakalı sonraki yazılımları cihaza yüklemedim.

Bilemiyorum, sorun belki de eski yazılımdan kaynaklanıyor olabilir. Üstteki mesajda bir arkadaş 1.05 Crack'tan bahsetmiş. Ben de bir süre beklemeyi düşünüyorum. Editör'ü sorunsuz kullanan arkadaşlar için problem yok zaten.

Saygılar.

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
                        Ssadece crack dosyası Windows XP Service Pack II ile çalışmamaktadır.
                        Carack dosyası üzerinde maus'u sağ tıklayıp; Özellikler>Uyumluluk penceresinde, 'Bu programın çalışacağı uyumluluk modu' satırı yanındaki kutucuğa çentik atıp, altındaki bölümden 'Windows XP(Service Pack2) seçeneğini tercih ederek deneyiniz.

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
                        Framework 3.0 yükledim ama bir faydası olmadı...Birşeyi tekrarlıyayım ben program çalışmıyor demedim , 20 Lımıtli olarak çalışıyor ve 1-2 aydır kullanıyorduk zaten....Bu gün dört ayrı bilgisayarda denedim ve Crack yapamadım...
                        Keşke Service Pack2 den daha yukarı işletim sistemi kullanan PC ler de deneme yapsaydınız. Bu kadar uğraşmazdınız.

Program kurulurken masa üstüne atılan kısayol'u kullanırsanız '20 limit' sınırlaması ile karşılaşırsınız. Bunu dosayanın içine eklediğim açıklamalarda belirtmiştim. Crack çalışmıyor dediğinizi biliyorum. Ben de çalıştığını anlatmaya gayret etmiş; 165 kişi programı indirirken, bunlardan sadece iki kişinin sorun yaşamasına bir anlam verememiştim.

Yorum yap

aynı sorun bende de oldu tasarım hocam benim mesaj kutumda da bişey ler olabilirmi?

Yorum yap

1. Mesaja setup'u açılmış dosya ekledim. Bu dosyayı zipten klasör halinde masaüstüne çıkartın ve içerisindeki "Info" yazan Word belgesini okuyun.

Yorum yap

Ustalar yardım bekliyorum,SetEdit918 kanal edit proğramınında değişiklik yaptım kaydettim ve usb'den next 2000 super x net'e UDB dosyası olarak yükleme yaptım yazılım başarı ile yüklendi dedi ve uydu kendisini bootladı ve sıkıntı bundan sonra başladı uydu devamlı boot'luyor açılmıyor.Düzeltmek için ne yapmalıyım?
                              BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ustalar yardım bekliyorum,SetEdit918 kanal edit proğramınında değişiklik yaptım kaydettim ve usb'den next 2000 super x net'e UDB dosyası olarak yükleme yaptım yazılım başarı ile yüklendi dedi ve uydu kendisini bootladı ve sıkıntı bundan sonra başladı uydu devamlı boot'luyor açılmıyor.Düzeltmek için ne yapmalıyım?
                                Cihazınızı arka anahtardan kapatıp açarak deneyiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X