• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

MSN kapanıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MSN kapanıyor

Uzun süredir paralı olacak denilen MSN'e artık girilemeyecek

Web üzerinden sunulan servis (Web Messenger) son buluyor.

30 Haziran tarihinden itibaren http://webmessenger.msn.com yayın yapan Web Messenger kapatılacak.

30 Haziran'dan sonra Web Messenger kullanmak isteyenler http://people.live.com sitesine yönlendirilecek.
    Microsoft, web tabanlı messenger sunucusunu 30 Haziran Salı günü durduracağını açıkladı. Servis kullanıcılara, popüler anlık mesajlaşma ağına tarayıcı üzerinden erişmeleri için 5 yıldır hizmet veriyordu.

Geçen beş yıldan sonra MSN Web Messenger’ın yerini Windows Live Hotmail’in bir parçası, e-posta arayüzü ve kişi listenizle doğrudan bütünleşik bir özelliğe sahip, yeni bir servis alacak. Bu servis, Windows Live Messenger ağına erişim sağlayan web tabanlı, resmi olarak desteklenen tek servis olacak. Bildiğiniz gibi internet üzerinde ebuddy başta olmak üzere birçok web tabanlı servis bu hizmeti veriyor.

Yeni servise Hotmail posta hesabı üzerinden direk bağlanabilirsiniz. Bağlandıktan sonra çevrimiçi olan kişileri kolayca görüntüleyebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Eğer Live ID hesabınız Hotmail üzerinden değil de başka bir domain’den sağlanıyorsa, yani Windows Live Messenger’a Hotmail dışında farklı bir domain ile bağlanıyorsanız yapmanız gereken http://people.live.com adresine girip tarayıcı tabanlı servisi kullanmak.

Microsoft aynı zamanda Microsoft Money, Microsoft Encarta ve Windows Live OneCare hizmetlerini de 30 Haziran’da sonlandırıyor.
    shiftdelete
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

hala çalışıyor kapanmadı

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hala çalışıyor kapanmadı

Kapanacak olan windows live messenger değil.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

kapanan MSN messenger değil, Web messenger.İnternet üzerinden MSN'e giriş başka bir adresten olacak.

30 Haziran'dan sonra Web Messenger kullanmak isteyenler Sign In sitesine yönlendirilecek.Ancak MSN Messenger kullananlar için durum değişmeyecek. Bilgisayarınızda yüklü olan program üzerinden rahatça arkadaşlarınızla görüşebileceksiniz.
        internetten artık şu ekrana ulaşamayacaksınız
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Evet kapanan web mesenger o zaten ücretliydi.

Yorum yap

ya benim msn sırkette surklı aclıpo kapanıyo ,,, kişi listesini yukleyemiyo bi türlü... evde sorun yok...sonunda bunun internet hızından oldugunu anladım..

Atlanta HD BOX PVR
            Next 2000 HDTV
            Next 2000 CIS Super Plus
            Digitürk Plus
            Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

keremtgm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ya benim msn sırkette surklı aclıpo kapanıyo ,,, kişi listesini yukleyemiyo bi türlü... evde sorun yok...sonunda bunun internet hızından oldugunu anladım..
              şirkette herkesinki aynıysa internettendir yalnız sizinki ise bağlantınızda sorun olabilir bilginize
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

keremtgm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şirketler, çalışanların kim ile ve ne konuştuklarını öğrenmek için pc lere keylogger koyarlar koymayan şirketler ise msn leri yasaklarlar, siz çok portlu modeme bağlıysanız bağlantı hızının düşmesi normaldir, diğer portlara bağlı pc lerdede aynısı oluyorsa sorun yok ama sadece sizde oluyorsa kesin sizin pc de keylogger var, şirket aleyhine konuşmayın işten atılırsınız
                En büyük aptallık,
                Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

MSN tarih oluyor...

Microsoft, Windows Live Wave 4'ün adının resmi olarak Windows Live Essentials 2011 olacağını açıkladı. Akşam'ın haberine göre, 2011 yılında çıkacak olan yeni Windows Live paketi , MSN olarak bilinen Windows Live Messenger başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmeti içeriyor.

Windows Live Wave 4'ün halka açık betası hala hazırlanıyor. Haziran ayında çıkması beklenen beta, geliştirme sürecinin önemli bir adımını temsil ediyor. Kullanıcılar Windows Live Installer'ı indirecek ve Windows Live Messenger, Windows Live Mail, Windows Live Writer, Windows Live Movie Maker gibi uygulamaları deneyebilecek.
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X