• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box kullanıcıları kaçlık anten ile hangi uydudan sinyal alır?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sem03 Nickli Üyeden Alıntı
    hocam yaklaşık 6 ay önce x box aldım. 3 ayrı çanakçı getirmeme rağmen x box çalıştıramadılar. sinyal almak için gerekli ayarları verebilirmisiniz. Afyonkarahisarda, merkezde oturuyorum
    Bugünlerde 21.6 derece uydusu hariç diğer uydularda data sinyali yok. Bu yüzden çalışmaz. Eğer anteniniz 21.6 derecede bulunan uyduya bakıyorsa ve X-Box aparatın önündeki kırmızı ledler yanıyorsa, softcam dosyanızı güncelleyin. Eğer ledler yanmıyorsa, CAS bölümünde en altta bulunan Free yazan yerde kırmızı tuşa basın ve Baud Hızı'nı 9600 yapın.

Kolay gelsin.

Yorum yap

53 derece ne zaman açılacak
      :tr: :tr: :tr: :tr: :tr:

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bugünlerde 21.6 derece uydusu hariç diğer uydularda data sinyali yok. Bu yüzden çalışmaz. Eğer anteniniz 21.6 derecede bulunan uyduya bakıyorsa ve X-Box aparatın önündeki kırmızı ledler yanıyorsa, softcam dosyanızı güncelleyin. Eğer ledler yanmıyorsa, CAS bölümünde en altta bulunan Free yazan yerde kırmızı tuşa basın ve Baud Hızı'nı 9600 yapın.

Kolay gelsin.
        Tasarım hocam, 21.6 ya ayarladım gerekeni yaptım softcam da attım yayın yok sizde şu an varmı?
        KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
        KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
        :tr:

Yorum yap

Ben henüz hiçbir ayarla oynamadım.

Yorum yap

arkadaslar digium hoca güzel baslik acmis ama bazi arkadaslar baska seyler yazmi bizler böyle yaparsak baska arkadaslara yardim edemeyiz x box kullanan arkadaslar soruya dogru cevap verirse yeni x box allacak arkadaslara yardim etmis oluruz dogrusuda bu kimse kizmasi umarim tesekurler

Yorum yap

53.e stantbay

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X