• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Önemli: Elle key girme nasıl yapılır?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Önemli: Elle key girme nasıl yapılır?

Triple Dragon DBS 3000 cihaz aldım.Alalı kısa bir süre oldu.Evimde bir bilgisayar yok ve gayet tabii olarak Adsl'imde yok.Bende tüm aramalarıma rağmen bir pc alana kadar elle key girmenin var olup olmadığına cevap bulamadım.Şayet böyle bir olanak varsa nasıl bir yol izlemeliyim? Elle key nasıl girebilirim? Lütfen yardım edin.Şimdiden tşkürler.
    Triple Dragon DBS 3000 CNCIE, Botech BT-800 XD D-Smart, Digiturk Plus, Sat Tracer 3 SW motor + 90 cm 2 Adet Grundıg Çanak

Bilgisayaro neti olmayan o cihaz kullanamaz ne key girilir ne yazılım atılır ne emu güncellenir ne share yapılır...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkür ederim ustam.Cihazdan son derece memnunum.Bir Pc ve ADSL almak şart oldu yani.
      Triple Dragon DBS 3000 CNCIE, Botech BT-800 XD D-Smart, Digiturk Plus, Sat Tracer 3 SW motor + 90 cm 2 Adet Grundıg Çanak

Yorum yap

Hocam yanlış anlamayında bu cihazı almadan önce bir internet sitesinde db7020s'in adsl bağlantısı ile pc'ye gerek olmadan internete girildiğini okumuştum.Karaköy'e o cihazı almaya gittim ve td3000'inde aynı özellikte olduğu ve daha iyi olduğunu söylediler ve bende aldım.Pişman değilim cihazdan memnunum fakat kafama takıldı.Db7020s pc olmadan internete bağlanabiliyormu? Td'de böyle bir olanak yokmu

Yorum yap

Amacım sadece sizin gibi bir profesyonelin bilgisine başvurmak.İleride böyle bir yazılım çıkabilirmi? Cihazdan memnunum ve az çok dilini anlamaya başladım.Fakat sürekli bir pc'nin eksikliğini hissediyorum.

Yorum yap

PC ye gerek olmadan tabiiki tripleda dream de nete girer ama her halikarda editörler yazılım atmak cihaz içine ulaşbilmek için bilgisayar bence şart yok aldığım yere yükletir ayarları emuları attırım dersen sonra evde bilgisayar olmadanda sadece adsl modeme takarak keylerini netten cihaz kendi alır sorun olmaz...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hocam teşekkür ederim.En son version ve yazılım yüklü.Extreme 1,7.Yeni yazılımın çıkmasını bekliyorum.Td turkey'den takip ediyorum.Şayet çıkarsa hemen bir pc aracılığı ile yükleyeceğim.Bilgilendirmenizden dolayı tekrar teşekkür ederim.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Saygılar...

Yorum yap

mrb hocam bütün uydu cihazlarının *** sayfasına nasıl girebilirim şimdiden tşkr ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X