• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

magic modülde dreamload yazısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• magic modülde dreamload yazısı

ustalarım bende magic modül var.Çocuklar cihazı oynarken silmişler herhalde
    modülü next 2000 CI plus menüde dreamload yazısı çıktı eskiden penta_109
    yazıyordu.ben bu modüle ne yapabilirim.tekrar işe yararmı? izmirden yazıyorum
    bu işleri pek anlamam.Yönlendirici cevaplarınızı bekliyorum.Saygılar.

Arkadaşım korkacak bir şey yok bu işlerden anlayan bir arkadaşa götüreceksin tekrar modüle yükleme yapacaklar ve kullanmaya devam
    Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

BEŞİKTAŞLI
      Bende bir Beşiktaş taraftarı olarak, Modülünün yazılımının Silindiğini Söylüyorum.........Bu vesile ile Hazır Modül silinmişken, Modülünü Matrix Reloaded'e çevirmeni öneriyorum+ Uydu Cihazının Güncel yazılımını yükletirsen bu Modülede ihtiyacın kalmaz, Cihaz zaten bunun açacağı kanalları kendi açar, Modül Sadece Kart okumaya yarar, Yok Kart almam dersen, Modülü bir an önce sat ve paraya çevir.....Selamlar

Yorum yap

bu modül kaç para eder sizce?

Yorum yap

arkadaşım izmirde isen çankayada var bi kaç arkadaş oraya ister götürür tamir ettirirsin ister satarsın ama satmaya kalksan değeri pek birşey etmez yani 30ytl civarında işte..
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

evet izmirdeyim adres verebilirmisin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X