• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextstar 6000 fta çok acill yardım !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son yazılımı attın ise ilk sırada 1000 sonra ntv 4- satıra rustavi yazabilirsin provider leri elleme
    yazılımı attım aşağıdaki gibi yaptım doğrumu uzman hocam siz bu şekilde denedinizmi...

provider (001)00001E İNDEX:01 1000 İLK SIRADA
    provider (002)00002F İNDEX:02 NTV
    provider:es gectik
    provider (004)00001F İNDEX:01 RUSTAVİ 2

ben bu şekilde yaptım sizen ricam yaptığım doğrumu değilmi hocam

uzman hocam cevabını bekliyorum...

Yorum yap

s.a arkadaşlar bu 6000fta nın hazır keyi var bu hazır keyi nasıl atıcaz bu ihaza sağını solunu karıştırmadan 2 saattir bakıyorum bu konu hakkında bir bilgi göremedim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olursa sevinriz....

Yorum yap

buldozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        s.a arkadaşlar bu 6000fta nın hazır keyi var bu hazır keyi nasıl atıcaz bu ihaza sağını solunu karıştırmadan 2 saattir bakıyorum bu konu hakkında bir bilgi göremedim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olursa sevinriz....
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=42133

Buradaki bilgiler işinize yarayabilir.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=42133

Buradaki bilgiler işinize yarayabilir.
          Teşekkür ederim arkadaşım orda yazanlara baktım evet hemen hemen aynısını yaptım ama girmek istediğim birtane *** değil biliyorsunki trde birden fazla girilmesi gereken *** var onları sırasyla alt alta yaparsak olurmu bu nebicim cihazsa keylerin üxzerinde yanında yada üzerine geldinmi herhangi bir kanal ismi yada frekans yazmıyor o sebebten işler benim acımdan karışıyor anladığım kadarıyla bu cihazların *** atma loderi yok nextin diyer cihazlarında olduğugibi..

Yorum yap

buldozer Nickli Üyeden Alıntı
            Teşekkür ederim arkadaşım orda yazanlara baktım evet hemen hemen aynısını yaptım ama girmek istediğim birtane *** değil biliyorsunki trde birden fazla girilmesi gereken *** var onları sırasyla alt alta yaparsak olurmu bu nebicim cihazsa keylerin üxzerinde yanında yada üzerine geldinmi herhangi bir kanal ismi yada frekans yazmıyor o sebebten işler benim acımdan karışıyor anladığım kadarıyla bu cihazların *** atma loderi yok nextin diyer cihazlarında olduğugibi..
            dosttum bu şekilde oluçak provider:011054 index:0F gerisini biliyorsun artık bu şekilde bissle izlene bilinen kanalları izledim bizzat test ettim hiç bir problem yok kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X