• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny'lerde 30000 S/R'li Tp'lerde (NTV,vb) Kırılma Çözümü Resimli Anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Aynı sorun Next 2005 D de 11054-30000 TP sindede oluyor .İyiki bu kısmı inceledim arkadaşlar uzun bir süredir bu sıkıntıyı gideremiyordum.Kiristal olayını deneyeceğim,emeğinize ve bilginize sağlık.

Yorum yap

mustafa49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar 4000 kristal taktıntan sonra aynı sorun devam ederse yazılımın orjinal olup olmadığına bakın orjinal değilse orjinal yazılım attın düzelir.
      eğer yine düzelmezse pesleme kondansatörlerini değişin

Yorum yap

Bende denedim ama işin ilginç tarafı anakart dışarıdayken kanallar gayet iyi. Ama kasanın içine koyup toplayım diyorum. Kasanın içine girince yine aynı sebebi ne olabilir taktığım kristal 4.000mhz

Yorum yap

teşekürler ustam siz olmasanız halimiz ne olurduu 4000 mhz kristal okkkay:

Yorum yap

hepinizin ellerine sağlık bende servise götüreceğim cihazı. ancak anlamadığım sorunun bu olduğunu ve böyle bir ekleme yaparak sorunun düzeleceğini nasıl anladınız. valla bu bizim milletin elinden ne uçan kurtulur ne kaçan. bunu akıl edene helal olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X