• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisi Cihazlara Softcamkey Yükleme Talimatı (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Akadaşalr seşam öncelikel.benim sorum pclink2.0 ı yükledim.cihazım next 2500 dpcı plus version 702b .yeni versiyon 705 i yüklemek istiyorum.Ancak laptop u formatladıktan sonra rs232 kablosunu yükledim ve daha önceleri birçok kez verssiyon yükseltmeme rağmen şimdi cihazın stb bağlantısını yapamıyorum. uydu cihazı (next2500 dpci 702b) fişe takıp stand by konumuna getirip com ayarları yapacağım ancak bilgisayarda pclink2.0 cihazı görmüyor.''Serial Communication device error'' ve sistem belirtilen dosyayaı bulamadı yazısı çıkıyor karşıma. yardım edin lütfen ne yapmalıyım .teşekkürler.

Yorum yap

Akadaşlar selam öncelikle.benim sorum pclink2.0 ı yükledim.cihazım next 2500 dpcı plus version 702b 090305 MO05.00 .yeni versiyon 705 i yüklemek istiyorum.Ancak laptop u formatladıktan sonra rs232 kablosunu yükledim ve daha önceleri birçok kez verssiyon yükseltmeme rağmen şimdi cihazın stb bağlantısını yapamıyorum. uydu cihazı (next2500 dpci 702b) fişe takıp stand by konumuna getirip com ayarları yapacağım ancak bilgisayarda pclink2.0 cihazı görmüyor.''Serial Communication device error'' ve sistem belirtilen dosyayaı bulamadı yazısı çıkıyor karşıma. yardım edin lütfen ne yapmalıyım .teşekkürler.

Yorum yap

sümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        xext 2000cıs plus cıhaza softcam atarken softcam secıldıkten sonra ac dıyorum makınasaymıyor oylece kalıyor softcam keyın uzerıne geldıgımde keys,mrkeys,softcamkey dıye dosyalar actı benhatayı nerede yapıyorum tesekkürler sümer
        açılan dosyalardan softcamı masa üstüne at ordan tıkla.
        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
        ---------

Yorum yap

next 2000 X CI plus yeni yazılım yükledim. Şimdi softcam keys girmek istiyorum fakat uydu standby'da iken COM port'u seçmeme rağmen bir türlü bağlantı hazır konuma gelmiyor. error! connect with the top box uyarısı alıyorum. Lütfen yardım...

Yorum yap

next 2000 X CI plus yeni yazılım yükledim. Şimdi softcam keys girmek istiyorum fakat uydu standby'da iken COM port'u seçmeme rağmen bir türlü bağlantı hazır konuma gelmiyor. error! connect with the top box uyarısı alıyorum. Lütfen yardım...

Yorum yap

2.2 ile at 2.0 değil....Gene uyarı verirse yollarken arkadan kapat aç gider...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

kardeşler keyleri başarıyla attım ama ntv den başkasını acmıyo yanlış key mi attım

Yorum yap

arkadaşlar next 2000 xci plus makinam var en son inf 614 mamo21 versiyonunu attık ancak program attıktan sonra RS232 kablosuyla pc cihaza baglanamıyor bu yüzden softcam ve versiyonda atamayoruz yardım ederseniz sevinirim

Yorum yap

yeni editörü kulanıcaksın artık 2.2 yi iyi seyirler

Yorum yap

değerli üstadlar acaba ye 2000x cısplus cihaza rs232,yi usb dönüşüm yapacak şekilde ayarlanabilir mi?superpluslarda olduğu gibi.bu konuda çok arkadaşım soruyor ama bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.yardımcı olurmusunuz?saygılar

Yorum yap

guzel anlatım saolun hocam

Yorum yap

[QUOTE=ayola;158905]değerli üstadlar acaba ye 2000x cısplus cihaza rs232,yi usb dönüşüm yapacak şekilde ayarlanabilir mi?superpluslarda olduğu gibi.bu konuda çok arkadaşım soruyor ama bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.yardımcı olurmusunuz?saygılar
                          lütfen yardım.

Yorum yap

soft cam yüklerken hata veriyor.ciha 2000xcı plus yardım lüfen

Yorum yap

soft cam yüklerken hata veriyor.(the cas key image transfer error)cihaz 2000xcı plus yardım lüfen

Yorum yap

bende de soft cam yüklerken hata veriyor.(the cas key image transfer error)cihaz 2000xcı plus yardım lüfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X