• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sansui sc 6000 hakkında acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sansui sc 6000 hakkında acil yardım

arkadaşlar 1mb lik sansui sc 6000 receverim var receverde menü - kurulum - yazılım güncellemeye girdiğimde yazılım versiyonu 11.26 gözüküyor

menü -kurulum-0937 yazdığımda code diye bir bölüm açılmamakta cihazıma bu yazılımı 3 sene önceuyducu bir arkadaşım yüklemişti o zamanlar x dream modül aldığımda modülün açtığı readlight kanallarını sansui cihazın orjinal yazılımı ile açılmadığından dolayı 11.26 yazılımını yüklemişti ve bu sayede bu 2 kanal açılmıştı cihaza galiba *** dosyası atmadı bildiğim kadarıyla 3 senedir maç esnasında şifrelenen ntv ve ntv spor kanallarını bu sayede sorunsuz izledim ama pazar gününden itibaren 1ffff alan indentin 1fffb olmasıyla birlikte maçları izleyemmemye başladım ntv sporu aradım şifreleri alım ama cihazdaki 1ffff olan indenti nasıl 1fffb yapabilirim onu bilemiyorum yazılım bın dosyası olduğu için açıp düzenleyemiyorum bana bu konuda sansui cihazlar konusunda bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim teşekkürler

yazılımda biss kéyler hex olarak bulunamamaktadır bu sebebten dolayı editleme şansınız maalesef yok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X