• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Süper Plusta Emu yu Açma

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

elıne saglık bu arada softcam nedır ne ıse yarar fta usb serısınde acılklaman mumkunmu ustat saygılar

Yorum yap

askaikisurgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      elıne saglık bu arada softcam nedır ne ıse yarar fta usb serısınde acılklaman mumkunmu ustat saygılar
      Merhabalar,
      Sayın Askaikisurgun Bey,
      Softcam, şifreli olan kanalları izlemeye yarar. Fta usb'li seride de bu mümkün. Siz "super" olan dosyayı cihazınıza yükleyeceksiniz.
      Bilgilerinize sunarım.
      Saygılarımla.
      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Son yazılım yüklü. Emu açık. Dijiturk üyeliğim var. 2000cıs ı kullanmayı denediğimde kart okuyucu abone olduğum kanalları açmadı. Kartı dijiturk yasal modül ile de denedim yine kanallar açılmadı. Next 2000 CIS ı kullanamaz hale geldim. mach1 hocam bu sorunumu nasıl aşacağı. sizden bilgi talep ediyorum.

Yorum yap

a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Son yazılım yüklü. Emu açık. Dijiturk üyeliğim var. 2000cıs ı kullanmayı denediğimde kart okuyucu abone olduğum kanalları açmadı. Kartı dijiturk yasal modül ile de denedim yine kanallar açılmadı. Next 2000 CIS ı kullanamaz hale geldim. mach1 hocam bu sorunumu nasıl aşacağı. sizden bilgi talep ediyorum.
          Merhabalar,
          Sayın A_tr Bey,
          Kimi kartlar güncel yazılımda okunmuyor. Yeni güncel yazılımlarla bu durumun düzeltilmesi beklemekten başka bir seçenek gözükmüyor.
          Bilgilerinize sunarım.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Heryerde sorununuz olduğunu yazıyorsunuz ama kullandığını kart ve modülun hangi şifre sistemine ait bununla ilgili detaylı bilgi yazmıyorsunuz, bu yüzden size verdiğimiz cevaplar da sınırlı oluyor. Aşağıdaki sorulara cevap yazabilirseniz sorunu çözmede daha iyi yardımcı olabiliriz.

1-Üyeliğiniz hangi uyduyu kapsıyor? Eutelsat W3 veya Turksat
            2-Kullandığınız abone kartı hangi şifre sistemine ait? Cryptoworks veya Irdeto

Yorum yap

Üyeliğim hakkında bilgi

Üyeliğim dijitürk w3 uydusundan. Kart üzerinde İrdeto yazıyor. Aboneliğimi 23.01.2009 Tarihinde başlattım. Abonelikle almış olduğum uydu alıcı vestel. Bu alıcı ile (w3) diğer uydular hotbord da aynı anda seyredilebiliyor. Next 2000CİS Cıhazımın bütün yasal kartları açacağını umuyordum. İrdeto kartı dijiturk un modulu ile de denedim yayınlar açılmadı. Umarım açıklayıcı bilgi vermişimdir.

Yorum yap

Üyeliğim dijitürk w3 uydusundan. Kart üzerinde İrdeto yazıyor. Aboneliğimi 23.01.2009 Tarihinde başlattım. Abonelikle almış olduğum uydu alıcı vestel. Bu alıcı ile (w3) diğer uydular hotbord da aynı anda seyredilebiliyor. Next 2000CİS Cıhazımın bütün yasal kartları açacağını umuyordum. İrdeto kartı dijiturk un modulu ile de denedim yayınlar açılmadı. Umarım açıklayıcı bilgi vermişimdir.
                Ok. Sorun şimdi anlaşıldı. Üyeliğinizle beraber Digiturk'un verdiği Irtedo modül ve kart sadece bunlarla birlikte verilen Vestel cihazında çalışır çünkü Digiturk yeni başlattığı bir uygulamayla kart ve cihazları eşleştiriyor. Bu nedenle şuan sizde bulunan kart başka cihazda çalışmıyor.

Kolay gelsin.

Yorum yap

teşekkürler

bu cihazın bütün yasal kartları açabileceğini düşünüyordum. kart okuyucunun bir espirisi kalmadı.

Yorum yap

bu cihazın bütün yasal kartları açabileceğini düşünüyordum. kart okuyucunun bir espirisi kalmadı.
                    Bu durum Next'le veya bir başka cihazla ilgili bir sorun değil, sorun tamamen Digiturk ile ilgili, o izin vermedikçe kimse diğer cihazlarda kullanamaz. Bu yüzden cihaza kabahat bulmanın bir anlamı olmaz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X