• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uzm@n Başın Sağolsun

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzm@n Başın Sağolsun

Forumumuz Manager'lerinden uzm@n arkadaşımızın bu sabah Dedesi vefat etmiştir. Dedesine Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır dileriz.

Uzman kardeşim başın sağolsun ALLAH sabır versin.
    KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
    KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
    :tr:

Yorum yap

Sevgili UZMAN Dedenize ALLAH'TAN Rahmet Ailenize başsağlığı dilerim.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sevgili uzman senin ve ailenin bu acı gününü paylasıyor merhum dedene allahtan rahmet sana ve ailene sabırlar diliyorum
        :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

neyapacaksın uzman kardeş DEVLET MALZEME OFİSİ ALIN YAZISINI SİLECEK SİLGİ HENÜZ ÜRETMEMİŞ
          :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

Allah Gani gani sabır versin sevgili kardeşim.Rahmetli dedene Allahtan rahmet geride kalan sevenlerinede sabır diliyorum.Başınız sağolsun.

Yorum yap

Uzman Arkadaşımızın Dedesine ALLAH'TAN Rahmet Ailesine başsağlığı dilerim.

Yorum yap

Başınız sağolsun Rahmetli dedene Allahtan rahmet geride kalan sevenlerinede sabır diliyorum..

Yorum yap

allah sabır versin mekanı cennet olsun...

Yorum yap

başın sağolsun...

Yorum yap

başın sağolsun dedene ALLAH tan rahmet sizlere ALLAH sabır sağlık versin !!!!!!!!!!!!!

Yorum yap

Başın sağolsun dostum, Allah sabır versin...

Yorum yap

Uzman kardeşim başın sağolsun ALLAH sabır versin. Dedenize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır dileriz.

Yorum yap

Allah Gani gani sabır versin sevgili kardeşim.Kabri cennet bahçesi, mekanı da cennet olsun Rahmetli dedene Allahtan rahmet geride kalan sevenlerinede sabır diliyorum.Başınız sağolsun. Allah cennette kavuşmayı nasip etsin bu dünya fani dünya
                            atla:NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS
                            150 CM HAREKETLİ
                            SHARP 0.3 LNP

Yorum yap

Allah rahmet eylesin uzman hocam başın sağolsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X